26 лютого у сесійній залі Білицької селищної ради відбулася перша установча нарада гуманітарного відділу з питань подальшої роботи закладів освіти й культури.

Дата: 01.03.2021 09:25

Старт здiйснено.

26 лютого у сесійній залі Білицької селищної ради відбулася перша установча нарада гуманітарного відділу з питань подальшої роботи закладів освіти  й культури. Нараду провів начальник гуманітарного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради Данько Іван Борисович. На заході були присутні керівники опорних закладів, завідувачі філій, директор дитячої мистецької школи, методисти гуманітарного відділу, заступник голови Білицької селищної ради  Федь Ігор Миколайович та начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кобеляцького управління Головного управління Держпродспоживслужби Полтавської області Митько Олег Михайлович. На порядок денний винесені організаційні та першочергові питання, пов'язані з діяльністю гуманітарного відділу.

Начальник гуманітарного відділу представив учасникам наради методистів структурних підрозділів цієї установи. Олег Митько ознайомив зі змінами до вимог харчування школярів, наголосив на пріоритетності капіталовкладень у облаштування харчоблоків закладів освіти.

Каракуця Г.І. розповіла  про порядок перереєстрації установчих документів закладів освіти та організацію вивчення нових статутних документів у колективах закладів.

На завершення Данько І.Б. подякував учасникам наради за активне спілкування, дискусію й поради у вирішенні нагальних проблем, побажав усім плідної співпраці, успіхів у роботі.