Інформація про заходи щодо відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 16:25

26 квітня 2021 року з нагоди 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, яка ввійшла в історію людства як найбільша техногенна катастрофа за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, в закладах освіти громади проведено онлайн-заходи, а саме: бесіди: «Чорнобильська зона», «Атом може бути різний», «Зона відчуження: вчора, сьогодні, завтра», «Чорнобиль – Україна, Фукусіма - 1 – Японія», «Як це було…», «Герої Чорнобиля»; уроки пам’яті, уроки мужності:  «Чорнобиль – трагедія ХХ століття»,  «Дзвони Чорнобиля», «Катастрофа ХХ століття», «Чорнобильська Мадонна» за поемою Івана Драча  в 11 класах.

Учитель історії, класний керівник 8-А класу ОЗ “Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів” Ігор Кордіяк, на платформі meet.google.com, провів онлайн-урок на тему "Дзвони Чорнобиля"  https://youtu.be/3Ppr04eyqyY .           Наприкінці уроку всі присутні вшанували пам'ять померлих ліквідаторів цієї страшної аварії та громадян України, які загинули в результаті її наслідків, хвилиною мовчання.

У с.Бутенки педагогічні працівники поклали квіти до пам'ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС  (фото додається).