Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом.

Дата: 28.04.2021 16:07

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, єднатися із родиною, країною. Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули бійці, воїни-земляки в зоні ООС, гуманітарним відділом Білицької селищної ради організовано акцію “Великодній кошик воїну ООС”. До цієї благородної справи активно долучилися педагоги та учні ОЗ “Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1” та філії: “Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2”, “Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №3”, “Кустолово-Кущівська ЗОШ І-ІІ ступенів”.

У рамках акції були зібрані: паски, печиво, цукерки, малюнки, листівки, аплікації виготовлені дітьми. Гостинці направлено Новою поштою до Харківського військового госпіталю, у м.Волноваху Донецької області, с.Башкирівку Харківської обл., с.Старий Яр Львівської обл (фото 1,2,3,4,5).

Від учнівсько-педагогічного колективу ОЗ "Бутенкіська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Михайлика" надіслано випускнику шкои 2013 року Дзеркалію Яну Івановичу, старшому лейтенанту ЗСУ, квадрокоптер   на місце дислокації 128  гірсько-штурмової бригади,  що знаходиться на даний час біля Маріуполя (фото 6,7,8).

Цією акцією її учасники передають частинку свого тепла, сімейного затишку, аби надати святковості військовим будням воїнів. У ці подарунки вкладено максимум любові, поваги, вдячності, переконання у тому, що вдома чекають на захисників їхні рідні, близькі та друзі.

Начальник  гуманітарного відділу                                                       Іван ДАНЬКО

Завантажити: Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом.