СЬОГОДНІ БІЛИЦЬКА ГРОМАДА ПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКОМ ДАЦЬКОМ ОЛЕКСАНДРОМ ВОЛОДИМИРОВИЧЕМ

Дата: 28.10.2022 15:09

Дацько Олександр Володимирович  народився 30 липня 1995 року в м.Зугрес  Донецької області. На Донеччині виховувся, навчався, вступив до  Донецького  юридичного  інституту внутрішніх  справ.

У 2014 році, коли розпочалася антитерористична операція,  був  переведений  до Харківського Національного університету внутрішніх справ. Після закінчення  університету  жив і працював в м.Харків.

Коли  24 лютого 2022 року росія оголосила про так звану спец операцію  і напала на Україну,  родина переїхала в с.Кустолові Кущі. Олександр не стояв осторонь,  а  пішов захищати свій край, свою країну, захищав кожного з нас,  бо вірив у  Перемогу. А вона обов’язково буде! Буде за нами!

Життя Дацька Олександра обірвалося  у 27  років поблизу н.п. Соледар Донецької області.

Провести   захисника в останню  путь разом з рідними,  близькими,  друзями, прийшли  жителі Білицької  громади.  Поховали Олександра на  Алеї Героїв на селищному кладовищі.

Дацько Олександр Володимирович  завжди буде прикладом служіння  і готовності віддати  життя за Україну, її незалежність, прикладом відданості своєму народу.

Білицька громада  розділяє біль  разом  з  батьками, братом, рідними, близькими  Героя та висловлює їм щирі співчуття.

У скорботі й вдячності схиляємо голови… Нестерпний біль пронизує душу від усвідомлення великої втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у наших серцях. Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

Вічна слава Герою!

Герої не вмирають!