Для бізнесу

Стартує конкурс “Стійкість, відновлення та розвиток територіальних громад”

Стартує конкурс “Стійкість, відновлення та розвиток територіальних громад” Спільно з European Union in Ukraine оголошуємо конкурс на підтримку ініціатив, що сприятимуть прозорому відновленню та розвитку громад із забезпеченням активного залучення до цих процесів громадськості. Розмір гранту може складати від 600 тис. грн до 1,2 млн грн. Термін реалізації проєктів – не більше 6 місяців. Дедлайн подачі проєктних пропозицій – 15 березня, до 15:00 Проєктні пропозиції, що подаються на конкурс, мають передбачати змістовну діяльність організації за одним або кількома з тематичних пріоритетів цього конкурсу: Підвищення можливостей для сталого стратегічного планування в територіальних громадах; Підвищення спроможності органів місцевої влади щодо планування та реалізації проєктів відбудови / місцевого розвитку та залучення фінансування; Прозорість та громадський контроль над витрачанням коштів на відбудову органами місцевого самоврядування та військовими адміністраціями, підвищення їх публічності та підзвітності. До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні організації. Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України. Незабаром анонсуємо реєстрацію на онлайн-презентацію конкурсу, де можна буде послухати про кожен пріоритет, умови участі та поставити питання представнику Фонду. Та перед цим детально ознайомтесь з текстом конкурсного оголошення за посиланням https://www.irf.ua/contest/konkurs-stijkist-vidnovlennya-ta-rozvytok-terytorialnyh-gromad/.

11:06:39 16.02.2024

Оголошено третю хвилю грантового конкурсу «Тримаймо стрій»

Оголошено третю хвилю грантового конкурсу «Тримаймо стрій» Після двох років повномасштабних бойових дій, ветеранським організаціям важливо продовжувати бути у строю, зберігати темпи роботи та мотивацію, активно готуватись до нових викликів і збільшення кількості ветеранів і ветеранок, розвивати власний професіоналізм та спроможність. Аби підтримати та посилити їхню роботу, наш Фонд оголошує третю хвилю грантового конкурсу "Тримаймо стрій", у рамках спільної European Union in Ukraine ініціативи "Європейське Відродження України" Подробиці: https://www.irf.ua/.../trymajmo-strij-konkurs-na.../ Розмір гранту може складати від 600 000 грн до 1 200 000 грн. Термін реалізації проєктів – не більше 6 місяців. Дедлайн подачі проектних пропозицій – 11 березня, до 18:00.

13:57:55 12.02.2024

єРобота: стартувала перша в 2024 році хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств Українці, які хочуть отримати гранти для започаткування чи розвитку переробного бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю. Подача заявки здійснюється через портал Дія: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota Грант до 8 млн гривень надається на придбання основних засобів виробництва (машин та обладнання), а також доставку та введення в експлуатацію основних засобів виробництва, в тому числі програмного забезпечення. Обов’язкові умови: співфінансування держава/отримувач у співвідношенні 50/50 та створення нових робочих місць (до 25). З метою збільшення кількості грантоотримувачів та спрощення складання бізнес-планів командою підтримки реформ Мінекономіки організовано інформаційний ефір: „Гранти для бізнесу. Державні гранти”. Детальніше: https://www.youtube.com/watch?v=Htxb07iRaWU  Переробка – нова філософія економіки України.

16:49:35 07.02.2024