Інформація для населення

УВАГА! З 1 березня, з 00:00 годин на всій території Полтавської області заборонено продаж алкогольних напоїв.

Заборона діятиме до закінчення воєнного стану. Правоохоронці громади жорстко контролюють виконання наказу. Днями на території громади поліцейськими офіцерами громади було виявлено виробництво спиртного у приватних домогосподарствах, продукцію вилучено та знищено на місці.

09:31:05 16.03.2022

Виявлено факт вчинення браконьєрства невідомою особою, а саме: застрелено вагітну самку лося.

20.02.2022 року поліцейськими офіцерами Білицької ТГ спільно з поліцейськими офіцерами Новосанжарської ТГ на території Білицької селищної ради Полтавського району поблизу с. Прогрес у лісі виявлено факт вчинення браконьєрства невідомою особою, а саме: застрелено вагітну самку лося. Ця тварина занесена до Червоної книги, полювання на яку заборонено. Під час з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення, встановлено особу, причетну до даної події. В ході перевірки виявлено факт незаконного зберігання вогнепальної зброї. Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ст. 248 (незаконне полювання) Кримінального кодексу України.

09:44:16 22.02.2022