Молодіжна рада

Молодіжній раді бути. Молодіжна рада є.

Після Революції Гідності Україна дійшла до того, щоб перейняти досвід Європи та почати впроваджувати молодіжні ради. Молодіжна рада має виражати думку більшості молодих людей, тому першочерговим завданням такої ради є максимальне забезпечення молодіжного представництва, щоб представляти інтереси молоді перед органами місцевого самоврядування та влади.

19 вересня 2023 року у Білицькій громаді відбулися установчі збори під час, яких затверджено склад новоствореної Молодіжної ради при Білицькій селищній раді.

До складу МР увійшли 10 небайдужих та ініціативних молодих людей Білицької ТГ, що готові сприяти позитивним змінам в громаді. Це учні, освітяни, представники культурного сектору, агропромислового сектору та активні молоді люди.

Головою Молодіжної ради при Білицькій селищній раді було обрано Владислава Хорошуна, учня Білицького ліцею №1 Білицької селищної ради (0953730762);

Заступником голови Молодіжної ради при Білицькій селищній раді обрано Богдана Храпка, вчителя філії «Білицька гімназія №3» Білицького ліцею №1 Білицької селищної ради (0956584501).

Секретарем Молодіжної ради при Білицькій селищній раді обрано Марину Гармаш, провідного спеціаліста з питань молодіжної політики (0951724111).

Прес-секретарем Молодіжної ради при Білицькій селищній раді обрано Дарію Таран, ученицю Бутенківського ліцею ім. Ю.П. Дольд-Михайлика Білицької селищної ради (0992197426).

Члени Молодіжної ради при Білицькій селищній раді:

Анастасія Чишкала, заступник директора з ВР Білицького ліцею №1 Білицької селищної ради;

Суєтіна Вікторія, інженер з охорони праці Білицького ліцею №1 Білицької селищної ради;

Костенко Антон, тракторист КП «Білики-Агро»;

Козирь Алла, менеджер зі збуту ТОВ «ПВО»;

Шишацька Юлія, директор Чорбівського сільського будинку культури;

Сокол Діана, громадська діячка.

Вітаємо новостворену Молодіжну раду! Бажаємо цікавих ідей щодо покращення становища молоді в громаді та готові до тісної співпраціФото без опису