До уваги шановні жителі с. Бутенки!

До уваги шановні жителі с. Бутенки! За інформацією Кобеляцького УЕГС, 24 липня 2024 року у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на розподільному газопроводі в с. Бутенки буде тимчасово припинене газопостачання на наступних вулицях:

13:17:18 18.07.2024

Створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України

Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України» від 23 травня 2023 року № 524 створено резерв працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України (далі – Резерв відновлення).

14:45:49 12.07.2024

Продовжується збір на тепловізор (вартістю 90000 грн) для виконання бойових завдань на передовій для жителя с. Жуки Мерімеріна Антона.

15:07:52 08.07.2024

Допоможемо захиснику з с.Жуки Мерімеріну Антону зібрати кошти на тепловізор (вартістю 90000 грн) для виконання бойових завдань на передовій.

15:40:06 03.07.2024

Запрошуємо мешканців Білицької селищної територіальної громади долучитися до благодійної справи - донорство

В умовах воєнного стану донорська кров допомагає не лише рятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи та здійснювати трансплантації.

08:51:53 03.07.2024