ОГОЛОШЕННЯ

Гуманітарний відділ Білицької селищної ради запрошує Вас до 19 травня 2022 року безпечно долучитись до участі у онлайн-параді вишиванок "У Білицькому краї цвітуть вишиванки".

Умови участі: на свої сторінці у соцмережі із хештегом #парадвишиванокБіликионлайн опублікуйте 1 (одну) світлину, на якій зображені Ви або ваші друзі у вишиванці.

11:08:00 16.05.2022

До відома жителів Білицької громади та внутрішньо переміщених осіб!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333, щодо Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виконавчий комітет Білицької селищної ради розпочинає прийом заяв від власників жилих приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщують в них внутрішньо переміщених осіб.

14:44:59 05.04.2022

УВАГА! З 1 березня, з 00:00 годин на всій території Полтавської області заборонено продаж алкогольних напоїв.

Заборона діятиме до закінчення воєнного стану. Правоохоронці громади жорстко контролюють виконання наказу. Днями на території громади поліцейськими офіцерами громади було виявлено виробництво спиртного у приватних домогосподарствах, продукцію вилучено та знищено на місці.

09:25:44 16.03.2022

Увага! Виконавчим комітетом Білицької селищної ради проводиться прийом документів від громадян для надання соціальних гарантій

Відповідно до вимог чинного законодавства прийом документів від громадян для призначення соціальної допомоги, житлових субсидій та пільг з використанням Програмного комплексу «Соціальна громада» проводиться працівниками згідно графіка роботи.

13:19:58 09.03.2022

Звертаємо увагу! Постановою Кабінету Міністрів України  від 26 лютого 2022 року  №162 «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану» визначено:

13:19:46 09.03.2022

УВАГА!

Громадяни, які бажають стати  членами  добровольчого формування  територіальної  оборони  Білицької  територіальної громади,  можуть звернутися до  старост громади, а в смт.Білики  в Білицьку селищну раду. Контакти в смт. Білики Васюта Л.І. 0996839469 Петров С.Г. 0663400016

09:05:48 25.02.2022

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ !

З  24 лютого 2022 року змінено    графік роботи магазину  «Маркетопт» в смт. Білики з 08.00 год. до 17.00 год.  до наступних вказівок.

15:46:09 24.02.2022