Подання декларації для виїзду за кордон

Подання декларації для виїзду за кордон   Платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

11:45:03 05.05.2021

Новації законодавства: списання штрафних санкцій та пені за умови сплати податкового боргу за основним платежем

Закон України від 04.12.2020 № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо  соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072, набув чинності з 10.12.2020) спрямований на соціальну підтримку у 2020-2021 роках застрахованих осіб та надання допомоги суб’єктам господарювання (юридичним особам, фізичним особам - підприємцям) на вищезазначений період.

13:44:55 21.04.2021

Реєстратури Білицької та Бутенківської амбулаторій КНП «Центру ПМСД Білицької селищної ради» відтепер працюють по-новому! Для зручності введено мобільні номери телефонів.

За інформацією та для запису до сімейних лікарів, годин прийому лікарів КНП «Кобеляцької міської лікарні», КП «Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» та КП «Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Полтавської обласної ради» телефонуйте на номери:

09:58:17 20.04.2021