"Професійне навчання - ключ до успіху"

З метою здобуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності зареєстрованих безробітних на ринку праці, Кобеляцькою районною філією Полтавського ОЦЗ здійснюється організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

10:43:43 10.08.2021

Про відбір бізнес-проєктів

Запрошуємо представників малого і середнього бізнесу взяти участь у  відборі бізнес-проєктів на право отримати фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету (часткове відшкодування суми кредиту без врахування відсотків) відповідно до  Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки.

16:19:59 09.08.2021

Система БПД Полтавщини оголошує онлайн челендж #МояНезалежність

Наближається головне національне свято українців - День незалежності України. У рамках відзначення 30-річчя незалежності України Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області (далі - Регіональний центр) оголошує патріотичний челендж «Моя Незалежність».

08:08:13 06.08.2021

Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів!

Вже понад рік країна живе в умовах заборон та обмежень, спричинених поширенням коронавірусної інфекції. Протягом цього періоду основна маса населення свідомо та терпляче дотримується рекомендацій органів влади та медиків. Повсюдно зберігається масковий режим та режим дотримання соціальної дистанції.

15:21:25 29.07.2021