Новини

Інструктивно-методична нарада щодо викладання фізичної культури та предмета "Захист України"

05 вересня 2023 року комунальною установою «Центр ПРПП Білицької селищної ради» спільно з сектором культури, молоді та спорту Білицької селищної ради проведено інструктивно-методичну нараду щодо викладання фізичної культури та предмета «Захист України» в 2023-2024 навчальному році, а також розглянуто питання про проведення спортивних змагань у І півріччі між закладами загальної середньої освіти громади.

11:00:21 05.09.2023

Тренінг з математики

На виконання пункту 1 «Проведення каскаду тренінгів з математики» напряму 5 «Забезпечення стійкого інноваційного розвитку математичної освіти і підвищення її якості» програми «Розвиток освітнього простору Полтавщини» на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Полтавської обласної ради №47 від 29 грудня 2020 року,  з метою розвитку професійної компетентності вчителів математики та за сприяння КУ «Центр ПРПП Білицької селищної ради» 26-28 серпня 2023 року в онлайн-режимі було проведено ІІ етап   Тренінгів з математики  для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Білицької територіальної громади. Навчання проводив тренер-педагог Ткач Олександр Васильович, учитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший вчитель» Бутенківського ліцею ім. Ю.П. Дольд-Михайлика. Чотирнадцять учителів протягом трьох днів розвивали вміння розв’язувати задачі на подільність, навчались   використовувати програму PowerPoint не тільки, як презентацію, а й з її допомогою створювати інтерактивні плакати, віртуальні екскурсії, відеоролики та відеоуроки, розглядали життєві сюжети прикладного характеру, які конвертуватимуться в задачі з комбінаторики, ймовірності та статистики.

09:00:56 30.08.2023