A A A K K K
для людей із порушенням зору
БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавського району Полтавської області

Звіт голови Білицької селищної ради за 2021р

Звіт голови Білицької селищної ради  про роботу за 2021 рік

 

Шановні жителі громади!

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  передбачено щорічний звіт селищного голови про свою діяльність та діяльність ради в цілому.

Позаду перший рік нашої з Вами спільної роботи в умовах проведеної реформи місцевого самоврядування.

Кінець 2020 року та початок 2021 року були надзвичайно напруженим етапом роботи, адже фактично ми пройшли шлях створення нової  територіальної одиниці.

 Для того, щоб виконувати всі повноваження, чимало часу зайняв процес формування виконавчих органів селищної ради, до яких відноситься виконавчий комітет, управління, відділи, служби, сектори,  процес реорганізації комунальних підприємств, установ та закладів, які були передані з комунальної власності територіальних громад району.

          Протягом 2021 року здійснювалися заходи, спрямовані на забезпечення дієвого і результативного функціонування структурних підрозділів Білицької селищної ради та її виконавчого комітету, їх тісної співпраці з Полтавською облдержадміністрацією та обласною радою, Полтавською райдержадміністрацією та районною радою, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади та іншими суб’єктами господарювання, що зареєстровані на території громади і беруть безпосередню участь у процесах практичного втілення в життя територіальної громади вимог сьогодення.

        Завдяки  співпраці селищного голови з депутатом Верховної ради України та обласної ради, вдалося залучити субвенцію з державного бюджету на соціально - економічний розвиток в сумі 2,6 млн. грн. Зокрема, кошти  направлені на капітальний ремонт будівлі Білицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини (0,9 млн. грн.), капітальний ремонт системи опалення будинку культури в с. Жуки (1,7 млн. грн.), а також 1 млн. грн. з обласного бюджету для капітального ремонту будівлі харчоблоку філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №4" опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст.  №1 Білицької селищної ради», за сприяння депутата обласної ради Жука С.М..

         Завдяки конструктивній роботі виконавчого комітету, структурних підрозділів ради, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ та організацій, активних мешканців громади нам вдалось реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГРОМАДУ

  • Дата утворення – 12.06.2020 року (розпорядження Кабінету Міністрів України № 721-р від 12 червня 2020 року «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Полтавської області»)

Перша сесія відбулася – 06.11.2020 р.

  • Площа громади становить 388,3 км2
  • Населення – 11,3  тис. осіб.

 

 

 

 

Склад громади

До складу Білицької територіальної громади увійшли Білицька селищна та  шляхом приєднання 5 сільських рад: Бутенківська, Марківська, Жуківська, Червоноквітівська та Чорбівська.

 

 

Утворено 6 старостинських округів:

Старостинський округ №1 з центром в с. Бутенки;

Старостинський округ №2 з центром в с. Дрижина Гребля;

Старостинський округ №3 з центром в с. Жуки;

Старостинський округ №4 з центром в с. Марківка;

Старостинський округ №5 з центром в с. Червоні Квіти;

Старостинський округ №6 з центром в  с. Чорбівка.

 

        За результатами виборів 25 жовтня  2020 року до Білицької селищної ради  восьмого скликання обрано 22 депутата.

З числа депутатів рішенням селищної ради від 06.11.2020 № 13 утворено             5 постійних комісій.

         Протягом звітного періоду відбулось 13 сесійних засідань, на яких радою прийнято 2700 рішень.  Проведено 15 засідань виконавчого комітету, на  яких прийнято  222  рішень.

На 2021 рік затверджено 18 програм різного спрямування для покращення життєдіяльності та розвитку громади, кожна з яких передбачає фінансування та витрати на реалізацію відповідних заходів.

          Селищним головою  видано 493 розпорядження, до селищної ради надійшло 4622 документи, на які надано відповіді.

           За 2021 рік до виконанчого комітету Білицької селищної ради  надійшло              6107 звернень. З усіх звернень громадян 98 %  становлять заяви, 0,5 %  пропозиції та 1,5% скарги.

           Відповідно до графіків, затверджених селищним головою, проводились особисті та виїзні прийоми громадян. За  2021 рік  керівництвом селищної ради  проведено 24 особистих  прийомів та 18  виїзних прийомів. У зв’язку із вжиттям  заходів протидії поширенню коронавірусу  COVID – 19  виїзні прийоми  проводилися з дотриманням обмежувальних заходів. Усього за результатами проведених особистих та виїзних прийомів звернулося  782  мешканця  громади.

          Від громадян поштою надійшло 5325 звернень .           

          Відповідно до Указу Президента України селищним головою першочергово розглядаються звернення жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати – героїня”, інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників  бойових дій,  учасників   ліквідації наслідків  аварії  на ЧАЕС та осіб, що  потерпіли від Чорнобильської  катастрофи.

         Всього  звернулися громадяни пільгової  категорії:  учасники війни та бойових дій – 63, ветерани праці, інваліди, пенсіонери, діти війни   - 112, члени багатодітних сімей та одинокі матері -  45.

         У 2021 році  надійшло 33 колективних звернення, повторних                       звернень не надходило.

         У зверненнях громадян порушено 6107 питань,  з них : 4301 -  аграрної політики і земельних відносин,  318 – соціального захисту, 68 – комунального господарства, 119  – житлової політики, 9 - транспорту, 18- праці та заробітної плати,  9 – охорони здоров'я, 4 - забезпечення законності та охорони правопорядку, 8- сім'ї, дітей, молоді , гендерної рівності, 7- освіти. 

         Прозорість діяльності селищної ради забезпечується шляхом інформування жителів громади через офіційний сайт Білицької громади та публікаціях на сторінках в мережі Facebook.

         Завдяки спільній цілеспрямованій роботі вдалося забезпечити належне функціонування закладів освіти, культури та медицини, комунальних підприємств,  покращити їх матеріально-технічний стан, покращити інфраструктуру сільських населених пунктів, врегулювати механізм отримання жителями громади адміністративних послуг та досягти позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади.

 

БЮДЖЕТ ГРОМАДИ

 

Бюджет за 2021 рік з урахуванням фактичних надходжень виконано на                  121,6 млн. грн., з яких власних доходів – 74,8 млн. грн., субвенцій – 46,8 млн. грн. Основними бюджетоутворюючими підприємствами на території Білицької селищної ради є: Представництво "Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті", Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради, ФГ "Громада", ПА "МИР", ТОВ фірма "Астарта Київ".

В структуру власних доходів входить:

  • ПДФО – 42,7 млн. грн.
  • рентна плата – 0,5 млн. грн.
  • акцизний збір – 3,4 млн. грн.
  • податок на майно – 16,6 млн. грн.
  • єдиний податок – 7,7 млн. грн.
  • плата за надання адміністративних послуг – 1,6 млн. грн.
  • надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном – 0,1 млн. грн.
  • екологічний податок – 0,1 млн. грн. 
  • надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством – 0,5 млн. грн.
  • інші джерела власних надходжень бюджетних установ – 1,6 млн. грн. 

За звітний період отримано з державного і обласного бюджетів офіційних трансфертів – 46,9 млн. грн., із них:

  • дотації з державного бюджету - 6,8 млн. грн.
  • субвенції з державного бюджету - 36,2 млн. грн.
  • дотації з обласного бюджету - 1,6 млн. грн.
  • субвенції з обласного бюджету - 2,2 млн. грн.

Видатки у сумі 119,8 млн. грн. у звітному періоді спрямовані на:

  • державне управління (апарат Виконавчого комітету, Гуманітарного відділу та Фінансового управління) – 14,1 млн. грн.
  • освіта – 59,9 млн. грн.
  • охорона здоров’я – 5,7 млн. грн.
  • соціальний захист та соціальне забезпечення – 8,7 млн. грн.
  • культура i мистецтво – 3,8 млн. грн.
  • фiзична культура i спорт – 1,0 млн. грн.
  • житлово-комунальне господарство – 11,7 млн. грн.
  • економічна діяльність (заходи із землеустрою, будівництво та регіональний розвиток, підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету) – 7,3 млн. грн.
  • інша діяльність (Місцева пожежна охорона та камери відеоспостереження) –    4,7 млн. грн.
  • міжбюджетні трансферти (Кобеляцькій МТГ, Новосанжарській СТГ, районному, обласному та державному бюджету) – 2,9 млн. грн.

 

ОСВІТА

       Освітня стратегія громади спрямована на забезпечення умов функціонування і розвитку системи освіти, впровадження в життя освітніх реформ держави. 

       Минулий навчальний рік характеризувався напруженою роботою освітян громади, що була спрямована на створення умов рівного доступу до здобуття якісної освіти в освітніх закладах,  створення нового органу управління освітою в межах новоствореної громади. 07 грудня 2020 року рішенням другої сесії восьмого скликання Білицької селищної ради  було створено гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради з питань освіти, культури, туризму та спорту.

       Основними завданнями та функціями  відділу є  створення рівних та доступних умов для здобуття громадянами дошкільної, шкільної та позашкільної освіти, створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина,  реалізації державної політики у сфері культури та мистецтва, туризму, охорони культурної спадщини.

         Для  забезпечення рівного доступу до якісної освіти на території селищної ради функціонує два опорних заклади. В Бутенківському (який має дві філії) навчається  460 дітей. В Білицькому ОЗ (який має чотири філії І-ІІ ступенів і 1 І ступеня) навчається 608 дітей. Середня наповнюваність класів у 2021-2022 навчальному році становить 14,05 учня на клас. 

         У закладах загальної середньої освіти навчаються 31 учень з особливими освітніми потребами (з них 12 з інвалідністю), для 9 з них організовано навчання за індивідуальною формою (відповідно до медичних показників).

         Інклюзивна форма навчання у 2021-2022 навчальному році організована на базі 17 класів для 22 учнів з особливими освітніми потребами у 5 закладах. З метою сприяння створенню комфортного розвиваючого середовища у закладах загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання в опорному закладі «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ю.П.Дольд-Михайлика» обладнано ресурсну кімнату.

         В 2022 році планується облаштування ресурсної кімнати  відповідно до обласної програми «Громадські бюджети Полтавщини на 2021-2023 роки» (шкільний громадський бюджет Полтавської області) в опорному закладі «Білицька загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білицької селищної ради» вартістю 178200 грн,  на умовах співфінансування з обласного та селищного бюджетів. Також в рамках вищезазначеної програми будуть реалізовані в 2022 році наступні проєкти:

         «Green class» в опорному закладі «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика», вартість  200 000 грн.;

           «Огорожа навколо школи - крок до безпеки здобувачів освіти» Білицької філії №4 опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», вартість 185000 грн.

           Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти в громаді створюються належні умови для  безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів та педагогічних працівників. Підвезення до закладів освіти потребували 325 учнів та 18 педагогічних працівників, усі 100% забезпечені підвезенням 5 шкільними автобусами.

           Влітку 2021 року основним завданням працівників гуманітарного відділу та адміністрацій закладів освіти було організація оздоровлення дітей різних категорій в оздоровчих таборах обласного та всеукраїнського підпорядкування. З цією метою прийнято Програму оздоровлення та відпочинку дітей Білицької селищної ради на 2021 рік. На оздоровлення дітей в літній період  заплановано освоїти  200 тис. грн. з місцевого бюджету та 124 тис. грн. з обласного бюджету.

           В оздоровчих таборах  «Нові Санжари»  Національної гвардії України та Британському мовному таборі «АВС САМР» с. Клюсівка  Полтавського району оздоровлено 39 дітей з них:

          - 16 дітей (діти – сироти, діти, що перебувають під опікою, діти-інваліди та внутрішньо переміщені діти) - 100% оплата за кошти місцевого та обласного бюджетів;

          - 23 дітей (обдаровані та талановиті діти, відмінники навчання, учасники творчих колективів та спортивних команд, діти, працівників соціальної сфери села) - 30% батьківська  плата, 70 % за кошти місцевого та обласного бюджетів.

           - 7 дітей оздоровилися в різних оздоровчих таборах  області та України за 20% батьківську доплату та  80 % обласний бюджет.

           Фактично використано 237790 грн. з місцевого бюджету та 73173 грн. – з обласного. Загальна сума  використаних коштів становить 310963 грн. 

          Також, слід відмітити, що влітку 2021 року було відновлено роботу                             9 пришкільних таборів відпочинку, в яких оздоровилося 313 дітей.  Освоєно коштів на суму 87640  грн.

           Мережа закладів дошкільної освіти громади відповідає потребам населення,  в громаді функціонує 7 закладів. Потужність закладів дошкільної освіти громади становить 224 місця,  в закладах виховуються 204 дитини. 

           Актуальним залишається питання організації харчування учнів та вихованців закладів освіти громади, що є необхідною умовою створення здоровיязберігаючого середовища. Вартість харчування учнів у закладах загальної середньої освіти   становила 20 грн.

           Безкоштовним харчуванням забезпечено учнів 1-4 класів,  учнів 5-11 класів з числа:

- дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах;

- дітей загиблих учасників антитерористичної операції;

- дітей, інфікованих мікробактеріями туберкульозу;

- дітей, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС;

- дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;

- дітей,  які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

-  дітей, однин із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України;

- діти учасників АТО.  

         У всіх   закладах  загальної середньої освіти (окрім Білицької філії №4)  створено умови для забезпечення гарячим харчуванням учнів 5-11 класів, які харчуються за власні кошти.

          Охоплення гарячим харчуванням учнів загальноосвітніх шкіл громади становить 100 %, за винятком Білицької філії №4.

          Грошова норма забезпечення харчування вихованців у закладах дошкільної освіти громади становить 30 грн. Безкоштовим харчуванням забезпечено дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківсього піклування, дітей, загиблих учасників АТО, дітей з інвалідністю, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, дітей з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО. Батьківська плата за харчування дітей у закладах дошкільної освіти становила 12 грн.

          Із  метою стабільного функціонування закладів освіти громади модернізується, поповнюється матеріально-технічна база шкіл та закладів дошкільної освіти:

          – придбано комплект парт і стільців для 1-х класів «Нова українська школа»  (75 шт.) використано 132000,00 грн. (98850,00 грн. – державний бюджет,               33150,00 грн. – місцевий бюджет);

          – придбано засоби навчання та обладнання для 1-х класів «Нова українська школа», використано 128282,00 грн. (115453,80 грн. – державний бюджет,                12828,20 грн. – місцевий бюджет);

          – придбано комп’ютерне обладнання для 1-х класів «Нова українська школа», використано 456402,00 грн. (243002,00 грн. – державний бюджет, 213400,00 грн. – місцевий бюджет);

           – придбано барабани і костюми для барабанщиць, використано 67000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

           – придбано набори першокласникам (105 шт.), використано 20685,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

          – придбано спортивні товари (м’ячі, обручі, скакалки, компаси), використано 20000,00 грн. (кошти місцевого бюджету).

 

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

           Медичне обслуговування населення громади здійснюється комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги  Білицької селищної ради», до складу якого входять  2 АЗПСМ: Білицька і  Бутенківська та 12 фельдшерсько-акушерських  пунктів. У кожній відокремленій амбулаторії функціонує денний стаціонар.

       Загальна кількість персоналу складає  62,25 штатних одиниць (56,75 зайнятих), в т.ч. 10,25 лікаря (6,25 зайнятих), 29,00 штатних одиниць середнього медичного персоналу (28,0 зайнятих), 5,0 штатних одиниць молодшого медичного персоналу (5,0 зайнятих), 18,0 штатні одиниці іншого персоналу (17,5 зайнятих).

       У приміщенні Білицької АЗПСМ функціонує фізіотерапевтичний кабінет з  умовами відповідно до санітарно-гігієнічних норм.

        У денному стаціонарі Білицької амбулаторії обладнані 13 ліжко-місць, у Бутенківській –   3 ліжко-місця. Протягом 2021 року у денному стаціонарі Білицької та Бутенківської амбулаторій пройшли курс лікування 712 пацієнтів.

         У Білицькій та Бутенківській амбулаторіях функціонують стоматологічні кабінети, які відноситься до вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Протягом 2021 року лікарями -  стоматологами було прийнято дорослого населення 5251 осіб, дітей – 1310 осіб.

          При Білицькій та Бутенківській амбулаторіях працюють два пункти щеплення.  Протягом 2021 року було щеплено 4250 осіб та зроблено 7700 щеплень від                COVID-19.

          КНП «Центром ПМСД Білицької селищної ради» було заключено договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) на 2022 рік про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. На даний час подані пропозиції для заключення договорів  по наступних пакетах послуг:

           - «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;

          - «Супровід та лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз  на первинному рівні медичної допомоги»;

          - «Мобільна паліативна допомога дорослим і дітям».

 

 КУЛЬТУРА

         Мережа закладів культури налічує 21 заклад культури, серед яких                           1 музей, 1 мистецька школа з філією, 10 бібліотек, 9 клубних закладів: з них                1 селищний будинок культури, 6 сільських будинків культури та 2 сільських  клуби

         Кількість читачів в бібліотеках  громади понад 5000, крім видачі літератури для всіх категорій користувачів, проводились масові заходи. Це традиційні бібліотечні бесіди, усні журнали, читацькі конференції, бібліографічні огляди, літературні і тематичні вечори, диспути, вікторини.

          Загальна кількість учасників самодіяльності громади – 435 осіб (184-дітей,             251-дорослих).

          Здобувачів  початкової мистецької освіти (учнів) - 170.

          Протягом року на належному мистецькому рівні проведено ряд громадських заходів та взято участь в обласних, регіональних культурно-мистецьких заходах.

Користувачі бібліотек взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості до 30-річчя з дня Незалежності України «Незалежна і єдина – моя Україна», Всеукраїнському конкурсі дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», в обласному конкурсі образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку “Самоврядування очима дітей”, в обласному конкурсі «Найкращий читач Полтавщини».

          Аматорський колектив «Чорбівські молодички» взяв участь у обласному огляді-конкурсі фольклорних ансамблів, народних музик, гармоністів та бандуристів Полтавщини «Чиста криниця» у рамках Сорочинського ярмарку  та отримали Диплом ІІІ ступеня.

           В рамках обласного огляду-конкурсу народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» відзначені художні колективи та окремі виконавці Білицької селищної територіальної громади та отримали наступні нагороди:

 

             Диплом І ступеня:

           - Народний аматорський хор «Чебреці» Білицького селищного будинку культури;

           - Народний аматорський хореографічний колектив «Чебреці» Білицького селищного будинку культури;

           - Вокальний дует у складі Тетяни Кравцової та Ганни Саночкіної Бутенківського сільського будинку культури;

            - Вокальний колектив «Водограй» Бутенківського сільського будинку культури.

            Диплом ІІ ступеня:

           - Інструментальний ансамбль Бутенківського сільського будинку культури;

           - Юлія Шишацька - солістка Чорбівського сілького будинку культури;

           - Олександр Пасічний – соліст Бережнівського сільського будинку культури;

           - Вокальний дует «Первоцвіт» у складі Маргарити Маник і Олександра Пасічного Бережнівського сільського будинку культури;

           - Гурт «Веселі ложкарі» Бережнівського сільського будинку культури;

           - Молодшу групу зразкового аматорського хореографічного колективу «Мальви» Білицької мистецької школи;

           - Середню групу зразкового аматорського хореографічного колективу «Мальви» Білицької мистецької школи;

           - Старшу групу зразкового аматорського хореографічного колективу «Мальви» Білицької мистецької школи;

           - Аматорський колектив «Чорбівські молодички» та солістку Чорбівського СБК Юлію Шишацьку;

           - Аліма Чесака – соліста Марківського сільського будинку культури.

             Диплом ІІІ ступеня:

           - Вокальний ансамбль «Чорбівські молодички» Чорбівського сільського будинку культури;

           - Владислава Олійника – соліста Жуківського сільського будинку культури.

 

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

         В Білицькій територіальній громаді діє 16 колективів фізкультури:                        9 шкільних, 7 колективів фізкультури сільських старостатів.

        Спортивно-масову та фізкультурно-оздоровчу роботу в громаді проводять:            10 учителів фізкультури, 10 інструкторів по спорту старостатів Білицької селищної ради.

         В 2021 році вже було проведено 17 спортивно-масових заходів, в яких прийняло участь 920 учасників.

         В районній спартакіаді до Дня фізичної культури та спорту прийняли участь спортивні делегації 7 колективів фізкультури  - 120 учасників. В районній спартакіаді серед школярів прийняли участь 261 учнів в змаганнях з 7 видів спорту.

       Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в громаді займається               1568 чол., з них 1068 чол. учнівської молоді.

        Білицька селищна рада уклала угоду про співпрацю з територіальною організацією громадської організації «Всеукраїнське спортивне товариство «Колос» у Полтавській області.

       Для відвідування занять з фізичної культури та занять в спортивних секціях є 2 спортивних зали, 1 тренажерний зал,  7 футбольних полів, 5 майданчиків з тренажерним обладнанням, 19 дитячих майданчиків,  2 міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

Досягнення за 2021 рік:

- команда юнаків опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» здобула           І місце в чемпіонаті Територіальної організації «Колос» з волейболу юнаків 2005 року народження;

- команда дівчат опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» здобула   ІІ місце в чемпіонаті Територіальної організації «Колос» з стрітболу серед дівчат 2005 року народження;

 - команда юнаків опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» здобула ІІІ місце в чемпіонаті Територіальної організації «Колос» з стрітболу серед юнаків 2005 року народження та молодші керівник - учитель вищої категорії,  учитель - методист  Мигуля Микола Васильович;

           - команда «Оріон» учнів опорного закладу «Білицька ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів»  взяла участь в  Всеукраїнському спеціалізованому дитячо-юнацькому таборі  «Рятувальник-2021» у Львівській області, де зайняли ІІІ місце – в пожежній естафеті (бойове розгортання машини);

 - в змаганнях з міні-футболу серед держслужбовців Полтавського району Бакаєнко Олексій зайняв ІІ місце;

          - в туристичних змаганнях з пішохідного туризму та  туристичного орієнтування  Жовтяк Оксана зайняла І місце;

          -   в спартакіаді «Краще спортивне село Полтавщини 2021 року» зайнято                     І місце в Полтавській області;

 -   в спартакіаді «Краще спортивне село України 2021 року» ІІІ місце з шахів зайняв Горгола Георгій Миколайович, ІІІ місце з міні-футболу зайняв капітан команди Корнієнко Владислав;

          -  команда  Білицької громади  здобула І місце в чемпіонаті Територіальної організації «Колос» з стрітболу серед чоловіків, капітан команди Юрій Щур.

  Відповідно до обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021–2025 роки:

          - проводиться селищна спартакіада допризовної молоді; 

 - учні 11-х класів  опорних закладів «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Білицької селищної ради» та «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю. П. Дольд-Михайлика Білицької селищної ради»  взяли участь в навчальних стрільбах  в м. Полтава.

           - учні 10 – 11 класів опорних закладів «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Білицької селищної ради» та «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю. П. Дольд-Михайлика Білицької селищної ради» взяли участь в одноденних військових зборах на базі колишнього оздоровчого табору «Ромашка»;

За вагомий внесок в розвиток допризовної молоді Дригу М.В. було нагороджено обласною премією імені Юрія Горліса-Горського.

             Команда    «Побратими» опрного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю. П. Дольд-Михайлика»   взяла   участь в обласному військово-патріотичному таборі «Юний десантник» на чолі з вчителем Дригою Миколою Вікторовичем.                                                                  

 

ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ ТА РИНОК ПРАЦІ

       Послугами служби зайнятості у січні-грудні 2021 року скористалося                            838 безробітних осіб жителів Білицької територіальної громади. Серед безробітних  32 % становили особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (зокрема, особи з інвалідністю, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній  операції, особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилось 10 і менше років).

       Завдяки відповідальній та соціально орієнтованій регіональній політиці зайнятості службою налагоджено ефективну взаємодію органів влади та соціально відповідального бізнесу.

       Протягом 2021 року до Кобеляцької районної філії звернулося 131 роботодавець  для укомплектування службою зайнятості 602 вакансій. За цей період укомплектовано 518 вакансій, при цьому рівень укомплектування становить 86 %.

       За  12 місяців 2021 року за направленням служби зайнятості отримали роботу 413 осіб, в тому числі 339  зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування безробітних  становить 49,3 %.

       З метою стимулювання  роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати компенсацій витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 5 роботодавців  скористалися цією  послугою,  працевлаштувавши  9 безробітних.

      За звітний період підприємницьку діяльність по Білицькій територіальній громаді зареєстрували 50 фізичних осіб та 3 юридичних осіб. Припинили свою діяльність 60 роботодавців.

       Кобеляцькою районною філією для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які шукають роботу, до вимог роботодавців, організовано професійне навчання безробітних, і протягом 12 місяців 2021 року  113 безробітних підвищували свою кваліфікацію  за такими напрямками            «Особливості роботи фермерського господарства», «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі». Рівень працевлаштування  після закінчення професійного навчання  в січні – грудні 2021 року становив 92 %.

       Для проведення робіт тимчасового характеру на підприємствах Білицької громади були створені робочі місця, на які були працевлаштовані                                           37 безробітних осіб.

       Станом на 1 січня  2022 року на обліку в Кобеляцькій районній філії Полтавського ОЦЗ перебувало 265  чол. безробітного населення, жителів Білицької громади.

 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

         За період з 01.02.2021 року по 31.12.2021 року прийнято заяв з відповідними документами від жителів Білицької селищної ради з використанням програмного комплексу ”Соціальна громада”, на призначення соціальних допомог – 665, пільг – 66, житлових субсидій – 520.

Одним із напрямків роботи соціального захисту населення є забезпечення реалізації Програми соціального захисту населення Білицької селищної ради на 2021 рік, затвердженої рішенням третьої сесії восьмого скликання від 24.12.2020 року.

У рамках реалізації даної Програми  надано соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на суму 321,4 тис. грн.,  пільг з оплати послуг зв’язку на суму 1,1 тис. грн.

           Забезпечено пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму 10,9 тис. грн.

Витрати на компенсацію за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян на території Білицької селищної ради склали 166,0 тис. грн. та витрати на компенсацію за пільговий проїзд автомобільним транспортом  окремих категорій громадян  - 238,5 тис. грн.

За особистими зверненнями громадян або за зверненнями членів їх сімей до селищної ради, надано одноразові матеріальні допомоги, в тім числі:  онкохворим жителям селищної ради для придбання медикаментів, грошова допомога  на випадок оперативного втручання, на лікування жителям селищної ради, які опинилися в складних життєвих обставинах, на загальну суму 1166,5 тис. грн.

          Вагому частину населення громади складають громадяни вразливої категорії, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть подолати труднощі, або мають ризик потрапити в такі обставини. Вони потребують сторонньої допомоги – надання соціальних послуг.

          Надавачем соціальних послуг в громаді є КУ «Центр надання соціальних послуг», який розпочав свою роботу з січня 2021 року. В структурі установи функціонують наступні відділення: відділення соціальної допомоги вдома, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, сектор обліку бездомних громадян та пункт прокату засобів реабілітації.

          За звітний період в установі отримали послуги 1100 жителів громади.                        32 соціальних робітники забезпечують надання соціальної послуги «догляд вдома» 295 громадян похилого віку та особам з інвалідністю. Створено та успішно функціонує мультидисциплінарна команда з надання соціальних послуг. Згідно розробленого графіка здійснювалися виїзди у віддаленні населені пункти громади з метою надання комплексу соціальних послуг. За звітний період здійснено 69 виїздів та надано 832 соціальні послуги 215 жителям громади.

           З березня звітного року створено віддалені робочі місця швеї, перукаря та робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків в смт. Білики. За кошти громади здійснено поточний ремонт приміщення та облаштовано робочі місця. Завдяки цьому 1150 соціальних послуг отримали жителі селища Білики.

           В травні 2021 року для потреб установи придбано легковий автомобіль, що дало можливість запровадити транспортні послуги. Підвезення громадян здійснюється з метою вирішення їх соціальних потреб, до закладів охорони здоров’я, банківських установ.

          Пункт прокату засобів реабілітації налічує 52 одиниці технічних засобів пересування. В минулому році придбано 21 одиницю засобів на суму 26 тис. грн, які видано в тимчасове користування.

          Фахівцями соціальної роботи обстежено умови проживання 180 родин громади,  в яких виховується 423 дитини. На обліку у відділенні перебуває 130 сімей, в яких виховується 306 дітей. На території громади знаходяться два дитячі будинки сімейного типу та одна прийомна сім’я. Фахівці соціальної роботи постійно здійснюють соціальне супроводження даних сімей.

          Відповідно до рішення четвертої позачергової сесії восьмого скликання від 28 січня 2021 року всі соціальні послуги надаються за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно).  

          З метою розвитку та розширення спектру надання соціальних послуг в поточному році запланово впровадження соціальної послуги з ремонту взуття та  масажу.

          В 2021 році придбано житло особі з числа дітей - сиріт Богдановій Катерині Вікторівні (жительці с. Бутенки) в с. Рокитне Кременчуцького  району на суму  400520  грн. за кошти обласного бюджету.

    

     ПРОМИСЛОВА ТА АГРОПРОМИСЛОВА ІНФРАСТРУКТУРА

 

     Основу економічного розвитку громади становить  сільське господарство.

     Промисловість Білицької територіальної громади представлена в основному підприємствами переробки сільськогосподарської продукції. Провідне місце займають філія «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром», який нажаль не працює два сезони, ПАТ ДПЗКУ «Кобеляцький КХП».

      Провідне місце в економіці громади займають сільськогосподарські товаровиробники, а саме: ТОВ АФ «Добробут», СТОВ  «Україна», ФГ «Громада», СТОВ «Бережнівське», ФГ «Нива», ФГ «Урожай», ПАФ «Мир», ФГ «Червоні Квіти» та ряд інших. 

      Аграрний сектор спеціалізується на вирощуванні зернових культур, кукурудзи, сої, ріпаку та соняшнику.

      Рішенням одинадцятої позачергової сесії восьмого скликання від 15.07.2021 №3 утворено комунальне підприємство «Білики-Агро» Білицької селищної ради. Види діяльності: вирощування сільськогосподарських та овочевих культур, тепличне господарство, розвиток бджільництва (придбано 150 вуликів), розвиток садівництва (висаджено саджанці яблук 400 шт., сливи – 25 шт., абрикос – 25 шт., кущі смородини  20 шт., малини – 100 шт., горіхи - 40 шт.) та розвиток тваринництва і птахівництва.

      Білицькою селищною радою надано КП «Білики – Агро» в постійне користування 500 га землі.

      В населених пунктах Білицької селищної ради здійснюють діяльність  понад             300 приватних підприємців. Основні види діяльності: роздрібна торгівля, громадське харчування, надання послуг. 

 

 

 

 

ЖИТЛОВО –КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАСТВО

 

         Для вирішення питань по утриманню об’єктів комунальної власності, надання  послуг з водопостачання та водовідведення, збору та вивезення твердих побутових відходів на території  Білицької  селищної ради діє ПКС «Старт» та                            КП «Бутенківське».

         В 2021 році було здійснено ряд заходів, спрямованих на забезпечення комфортних, належних та безпечних  умов для жителів громади, на покращення благоустрою населених пунктів, на приведення водогінних мереж громади в належний технічний та санітарний стан.

         Для покращення роботи підприємств по наданню послуг  у 2021 році  придбано матеріали та послуги, а саме:

- насоси ЕВВ в кількості 14 шт. на суму 208959,00 грн.;

- каналізаційні насоси в кількості 3 шт. на суму 214465,00 грн.;

- свердловинний насос 95 PR8 N23  1 шт. на суму  27000,00 грн.;

- електротехнічне обладнання на насоси та свердловини на суму 9135,00 грн.;

- лічильники води та засувки на суму 13339,58 грн.;

- залізобетонні люки для колодязів мереж каналізації, водогону 10000,00 грн.;

- сантехнічні матеріали (для проведення поточного ремонту водогону по                 вул. Зоряній, Молодіжній) на суму 12923,50 грн.;

- послуги по поточному ремонту каналізаційних насосів в кількості 2 шт. на суму 40000,00 грн.;

- послуги по санітарно-технічному та мікробіологічному дослідженню водопровідної води на суму 15346,75 грн.;

- послуги по виготовленню паспортів на джерела водопостачання                                  (свердловини), підготовку матеріалів та одержання на спеціальне водокористування  та затвердження технологічних нормативів використання питної води на суму 45300,00 грн.;

- поточний ремонт водогону в с. Жуки ( вул. Матросова, Колгоспна, Ватутіна) на суму 75770,00 грн.;

- насосний агрегат ЕЦВ 6-6,3-125 Херсон - 4 шт. на суму 49900,00 грн.;

- лічильник холодної води турбінний фланцевий  2 шт. на суму 13850,00 грн.;

- автомобільний причіп 2 шт. на суму 29807,00 грн.

         В 2021 році придбано 37 контейнерів для твердих побутових відходів  на суму 313323,00  грн. за рахунок коштів місцевого бюджету, які встановлено в смт. Білики, с .Бутенки, с. Марківка, с. Трояни, с. Свічкареве. 

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

             Пожежну охорону на території громади забезпечує  Білицька місцева пожежна охорона, яка є місцевим рятувальним підрозділом, утвореним Білицькою селищною радою згідно рішення  третьої сесії Білицької селищної ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року шляхом реорганізації Комунальної організації "Місцева пожежна охорона Бутенківської сільської ради", яка складається з двох місцевих пожежних команд, які  розміщені в  смт. Білики та с. Бутенки.

        Виготовлена проєктно–кошторисна документація на будівництво нового пожежного депо в с. Бутенки, вартість проекту - 8 848, 337 тис. грн.

 

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

         Громадяни Білицької громади проявивши суспільну активність прийняли участь  у проєктах громадського бюджету «Бюджет участі Полтавської області» та «Шкільний громадський бюджет Полтавської області».

        Було підготовлено та подано 6 проектів.  Тематика проєктів визначалась бажанням людей змінити якість життя громади, покращити інфраструктуру населених пунктів.

        Серед переможців наступні  проєкти:

- «Ресурсна кімната - крок до успіху в смт. Білики Білицької селищної ради», вартість проєкту 178,200 тис. грн.;

- «Огорожа навколо школи – крок до безпеки здобувачів освіти,  смт Білики  Білицька селищна рада», вартість проєкту 185,000 тис. грн.;

- «Green class» («Зелений клас») в с. Бутенки Білицької селищної ради, вартість проєкту 200,000 тис. грн.;

- «Встановлення  літньої сцени в Центральному парку культури та відпочинку                с. Бутенки  Білицької селищної ради», вартість проєкту 200,000 тис. грн.;

- «Облаштування скверу для відпочинку в с. Червоні Квіти Білицької селищної ради», вартість проєкту 200,000 тис. грн.;

- «Облаштування зони відпочинку в с. Чорбівка Білицької селищної ради», вартість проєкту 200,000 тис. грн.

        Виконавчий  комітет приймав  участь  у  обласному  конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області і став переможцем  проєкту «Капітальний ремонт приміщень пожежного депо смт. Білики». Сукупний бюджет проєкту  становить 1182,986 тис. грн., з них:

                    - кошти обласного бюджету – 591,493 тис. грн.;

                    - кошти місцевого бюджету – 532,344 тис. грн.;

                     - кошти організацій-партнерів – 59,149 тис. грн.

 

ЦИФРОВІЗАЦІЯ

 

          У межах проєкту «Інтернет-субвенція», який успішно реалізує   Міністерство цифрової трансформації України,  громада отримала 2 052 625,00 грн., після проведення  тендерних закупівель сума становила 1 147 175,00 грн., кошти вже  спрямовано  на підключення соціальних об’єктів у 9 населених пунктах.

Наразі підключено наступні населені пункти, а саме:

с. Вишневе – 172125,00 грн. ;

с. Дрижина Гребля – 168000,00 грн.;

с. Комарівка – 59000,00 грн. ;

с. Марківка169500,00 грн.;

с. Свічкареве – 169550,00 грн. ;

с. Степове – 117000,00 грн.;

с. Червоні Квіти – 146000,00 грн.;

с. Чорбівка146000,00 грн. 

 

     Усі комунальні заклади, що підключені за кошти субвенції, отримали безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

 

        

 

А тепер про зроблене та заплановане по смт. Білики – центру громади та старостинським округам

 

Центр громади – смт. Білики

 

- проведено частково капітальний ремонт будівлі харчоблоку філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №4» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Білицької селищної ради» вул.Марченка, буд.4Д в смт.Білики, використано  999879,37 грн. (кошти обласного бюджету);

- проведено капітальний ремонт будівлі Білицької амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, використано 852,502 тис. грн. (кошти державного бюджету) та 63,880 тис. грн.  (кошти місцевого бюджету);

- придбано  комп’ютерний клас 10+1 для філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», використано 226884,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

– придбано 2 газові плити для ОЗ «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», використано 10600,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано морозильну камеру для Білицького закладу дошкільної освіти «Дзвіночок», використано 5900,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано службове житло для лікаря-педіатра Білицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, використано 275000 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано 15 шт. сопілок для Білицької мистецької школи, використано             10515,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано паркан для Білицької мистецької школи, використано  48600,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано  сечовий аналізатор для Білицької  амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, використано 34500 грн. (кошти місцевого бюджету); 

- придбано електрокардіограф для Білицької амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, використано  24475 грн.  (кошти місцевого бюджету); 

- придбано оргтехніку та оснащення для кабінетів  Білицької амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, використано  68890 грн.  (кошти місцевого бюджету); 

- придбано десять пульсоксиметрів для комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» на суму 6000 грн. (місцевий бюджет);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Пристанцiйна в                        смт. Бiлики, використано 49331,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Надворсклянська в                        смт. Бiлики, використано 49651,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття пров. Днiпропетровського  в               смт. Бiлики, використано 48905,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий  ремонт дорожнього покриття  по вул. Перемоги в     смт. Бiлики, використано 23012,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Будiвельна в  смт. Бiлики, використано 30934,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий  ремонт дорожнього покриття по вул. Заводська в  смт. Бiлики, використано 11993,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття вул. Заводської від буд  1 до буд 6 в смт. Бiлики, використано 35087,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття  вул. Санаторської в  смт. Бiлики, використано 36058,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття  по вул. Миру в            смт. Бiлики, використано 34932,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Калинова в                   смт. Бiлики, використано 28967,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Юр'ївська в                   смт. Бiлики, використано 10972,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги Кобеляки  - Білики та  Білики – Червоні Квіти, 2 млн. грн. кошти обласного бюджету (Агенція місцевих доріг) та 2 млн. грн. кошти місцевого бюджету;

–  виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі харчоблоку філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №4» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Білицької селищної ради» вул.Марченка, буд.4Д в смт.Білики, використано 48800,00 грн. (кошти місцевого бюджету); 

– виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт будівель літера «А», «Б» філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 по вул. Надворсклянській 201а в смт. Білики Полтавського району Полтавської області (заміна вікон, утеплення фасадів), використано 49800,00 грн. (кошти місцевого бюджету); 

- проведено поточний ремонт внутрішніх туалетів філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №3» опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» в смт. Білики Полтавського району Полтавської області, використано 169000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

–  встановлено пожежну сигналізацію, оповіщення та управління евакуацією людей на об’єкті (опорний заклад «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»), використано 327666,82 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено заходи з вогнезахисного обробляння дерев’яних конструкцій горищ на об’єкті (опорний заклад «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»), використано 48182,06 грн. (кошти місцевого бюджету);

- виготовлено проектно-кошторисну документацію на проєкт «Реконструкція спортзалу ОЗ «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Білицької селищної ради по вул.Костенка, 1А в смт. Білики, використано 49999,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено  поточний ремонт шкільного автобуса опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», використано 57694,71 грн. (кошти місцевого бюджету); 

- проведено поточний ремонт каналізаційної мережі Білицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, використано 49328,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт підлоги  в приміщенні  Білицької амбулаторії загальної практики–сімейної медицини, використано 18 206,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт пандусу в Білицькій амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, використано 42000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт сходів ганку Білицького селищного будинку культури, використано 26288,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт приміщень Білицького селищного будинку культури, використано 58999,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт підлоги приміщення для гуртків Білицького селищного будинку культури, використано 49540,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- відкрито тренажерний зал, використано  450 тис. грн. (кошти місцевого бюджету).

 

Планується:

 

- капітальний ремонт проїзної частини вулиці Сонячна (на ділянці від буд. №28 до буд. №56) в смт. Білики;

- продовжити капітальний ремонт будівлі харчоблоку філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №4" опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст.  №1»;

- капітальний ремонт приміщення шкільної їдальні опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

- капітальний ремонт будівель "А" , "Б" філії  «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №2 опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1» (заміна вікон, утеплення фасадів);

- реконструкція спортзалу опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

- реконструкція стадіону в смт. Білики;

- реконструкція  центрального парку Перемоги  в смт. Білики;

- капітальний ремонт приміщень пожежного депо смт. Білики;

- реконструкція частини нежитлового приміщення першого поверху житлового будинку  під Центр надання адміністративних послуг в смт. Білики по вул. Миру,2;

- придбання службового автомобіля для Білицької амбулаторії загальної практики - сімейної медицини;

- придбання біохімічного напівавтоматичного аналізатора для  Білицької амбулаторії загальної практики - сімейної медицини;

- облаштування ресурсної кімнати в опорному закладі «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

- встановлення паркану у  філії «Білицька ЗОШ І-ІІ ст. №4" опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1»;

- встановлення 2  спортивних майданчиків;

- поточний ремонт та оснащення кімнати розвитку дитини в Білицькій амбулаторії загальної практики - сімейної медицини;

- облаштування кімнати телемедицини в Білицькій амбулаторії загальної практики - сімейної медицини;

- поточний ремонт водогону по вул. Яблуневій в  смт. Білики;

- поточний ремонт водогону по вул. Зоряна  в  смт. Білики;

- облаштування зони відпочинку в смт. Білики ( Центральний пляж);

- встановлення альтанки в смт. Білики по вул. Надворсклянська, 83.

 

Старостинський округ № 1, центр с. Бутенки


- проведено капітальний ремонт санвузлів та прилеглих приміщень опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П. Дольд-Михайлика» Білицької селищної ради, використано 171569,00 грн.(кошти місцевого бюджету);

– проведено капітальний ремонт покрівлі корпусу №2 Бутенківського закладу дошкільної освіти «Барвінок» в с. Бутенки, використано 432185,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

– придбано меблі і комп’ютерне обладнання для класу початкової школи  (Нова українська школа)  опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика»,  використано 189678,00 (кошти місцевого бюджету);

- придбано котел газовий для ОЗ «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика», використано 49000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано твердопаливний котел для Бутенківського сільського будинку культури,  використано 197750,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано електротовари для Бутенківського сільського будинку культури,  використано 6000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано гематологічний аналізатор для Бутенківської АЗПСМ,  використано                190 тис. грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано  сечовий аналізатор для Бутенківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, використано 34500 грн. (кошти місцевого бюджету); 

- придбано електрокардіограф для Бутенківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, використано  24475 грн.  (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Котляревського в              с. Бутенки,   використано 49903,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Полтавська в                    с. Бутенки, використано 46718,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт частини дорожнього покриття пров. Сонячного в               с. Бутенки, використано 24460,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт частини дорожнього покриття                                             пров. Полтавського в с. Бутенки, використано 49693,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Зелена в               с. Бережнiвка, використано 49833,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий  ремонт дорожнього покриття по вул. Гоголя в                      с. Бутенки, використано 49645,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ямковий  ремонт дорожнього покриття по вул. Берегова в              с. Бутенки, використано 49140,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Кобеляцька в                              с. Бутенки, використано 31985,00 грн. (кошти місцевого бюджету);      

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Базарна в                                     с. Бутенки, використано 25946,00 грн. (кошти місцевого бюджету);      

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по  вул. Виноградна в                   с. Бутенки, використано 21987,00 грн. (кошти місцевого бюджету);      

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Пристанцiйна в                с. Бутенки, використано 43946,00 грн. (кошти місцевого бюджету);  

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережної в                                 с. Бутенки, використано 45037,00 грн. (кошти місцевого бюджету);      

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по пров. Грушевського в                  с. Бутенки,  використано 34011,00 грн. (кошти місцевого бюджету);    

- проведено поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Головка в                                   с. Бутенки, використано 32608,00 грн. (кошти місцевого бюджету);      

- проведено поточний ямковий ремонт дорожнього покриття по пров. Зелений, Яблуневий, Береговий  в с. Бутенки, використано 48000,00 грн. (кошти місцевого бюджету); 

- проведено поточний ямковий  ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в                 с. Бутенки, використано 47976,00 грн. (кошти місцевого бюджету);    

- встановлено огорожу  Бутенківського ринку, використано 120 тис. грн. (кошти місцевого бюджету); 

- встановлено 6 торгових павільйонів (МАФ) на Бутенківському ринку, використано 672 тис. грн.  (кошти місцевого бюджету);      

– проведено заходи з вогнезахисного обробляння дерев’яних конструкцій горищ на об’єкті (опорний заклад «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика»), використано 49793,05 грн. (кошти місцевого бюджету);

– виготовлено проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт покрівель двох прибудов до школи: навчального корпусу та їдальні» опорного закладу «Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика», використано 14211,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

– виготовлено проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт покрівлі корпусу №2 Бутенківського закладу дошкільної освіти «Барвінок» в с.Бутенки, вул.Полтавська, 50, використано 21480,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

 

- проведено поточний ремонт пандусу в Бутенківській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, використано 33000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт окремого входу до приміщення Бутенківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини для пацієнтів з ознаками інфекційних хвороб, використано 32000,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт Бережнівського ФАПу, використано 18000,00 грн. (кошти місцевого бюджету).

 

Планується:

 

- капітальний ремонт дорожнього покриття вул. О. Невського в  с. Бутенки;

- капітальний ремонт покрівель двох прибудов до школи: навчального корпусу та їдальні опорного закладу «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика»;

- реконструкція водозабірної споруди та зовнішніх мереж водопостачання в                 с. Вишневе Білицької селищної ради;

- будівництво пожежного депо в с. Бутенки;

- «Green class» («Зелений клас») в опорному закладі «Бутенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ю.П.Дольд-Михайлика»;

- придбання обладнання  для фізіотерапевтичного кабінету Бутенківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини;

- встановлення спортивного майданчика в с. Бережнівка;

- придбання службового автомобіля для Бутенківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини;

- встановлення  літньої сцени в Центральному парку культури та відпочинку                            с. Бутенки;

- облаштування зони відпочинку  на пляжі  в с. Бережнівка.

 

Старостинський округ № 2, центр с. Дрижина Гребля

 

- проведено капітальний ремонт підлоги та укосів сільського будинку культури в             с. Дрижина Гребля, використано 214834,00  грн. (кошти місцевого бюджету);

-проведено поточний ремонт зовнішнього опорядження Дрижиногреблянського ФАПу, використано  20 748,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

 -  виготовлено проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт системи опалення приміщення  сільського будинку культури  в с. Дрижина Гребля, використано 49200,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт прорізів у Дрижиногреблянському сільському будинку культури, використано 35374,00  грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт стелі у Дрижиногреблянському сільському будинку культури, використано 37802,00  грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт електропроводки у Дрижиногреблянському сільському будинку культури, використано 49825,00  грн. (кошти місцевого бюджету).

 

Планується:

 

- капітальний ремонт системи опалення приміщення Дрижиногреблянського сільського будинку культури.

 

Старостинський округ № 3, центр с. Жуки

 

- проведено капітальний ремонт системи опалення Жуківського сільського будинку культури,  заплановано  1763200 грн., фактично освоєно 1101042 грн.   (кошти державного бюджету);

– придбано господарські матеріали для ремонту їдальні філії «Жуківська ЗОШ                    І ступеня ОЗ «Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», використано 19040,00 грн. (позабюджетні кошти);

 - виготовлено проектно-кошторисну документацію на «Капітальний ремонт системи опалення приміщення сільського будинку культури  в с. Жуки, використано       48850,00 грн.  (кошти місцевого бюджету).

 

Планується:

 

- завершення капітального ремонту системи опалення Жуківського сільського будинку культури;

облаштування та обладнання сільської бібліотеки.

 

Старостинський округ № 4, центр с. Марківка

 

- придбано морозильну камеру для  Марківського закладу дошкільної освіти «Віночок», використано 5900,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

-  придбано музичну апаратуру для сільського будинку культури (позабюджетні кошти);

- проведено поточний ямковий ремонт дороги через с.Трояни, с.Марківка (позабюджетні кошти);

- встановлено лавочки і урни на зупинках у с.Марківка та с.Трояни (місцевий бюджет);

- встановлено сміттєві баки у с. Марківка, с. Трояни, с. Свічкареве (місцевий бюджет).

 

 

 

Планується:

 

- реконструкція вуличного освітлення в с.Трояни;

- встановлення спортивних майданчиків в с. Марківка та с. Свічкареве;

- проведення ямкового ремонту вулиць, провулків;

- встановлення дитячих ігрових майданчиків.

 

 

Старостинський округ № 5, центр с. Червоні Квіти

 

- придбано бойлер для Куст-Кущівського закладу дошкільної освіти «Веселка», використано 2420,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано багатофункціональний пристрій для Куст-Кущівського закладу дошкільної освіти, використано 4846,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано постільну білизну і робочі халати для Куст-Кущівського закладу дошкільної освіти, використано 2500,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- придбано та встановлено пам’ятник металевий «Слава Україні» на суму                 37758,00 грн. (місцевий бюджет);

- встановлено літній павільйон в Куст-Кущівському закладі дошкільної освіти «Веселка» (позабюджетні кошти);

- придбано приміщення в с. Степове для проведення дозвілля жителів на суму                   78 тис. грн. (місцевий бюджет);

- відновлено роботу ФАПу у с. Степове;

- облаштовано дитячі майданчики в с. Степове та с. Прогрес (позабюджетні кошти);

-  проведено поточний ремонт  будинку культури у с. Червоні Квіти;

- облаштовано в с. Прогрес  в приміщенні початкової школи кімнату для проведення дозвілля жителів (позабюджетні кошти);

- укладено 248 тонн відфрезерованого матеріалу від с. Червоні Квіти до с. Степове (позабюджетні кошти);

- проведено поточний ремонт частини дорожнього покриття вул. Мiчурiна в                с. Степове, використано 49772,00 грн. (кошти місцевого бюджету);

- проведено поточний ремонт частини дорожнього покриття вул. Квiтнева в               с. Червонi Квiти, використано 49806,00 грн. (кошти місцевого бюджету).

 

 

Планується:

 

- облаштування скверу для відпочинку в с. Червоні Квіти;

- поточний ремонт покрівлі будинку культури у с. Червоні Квіти;

- поточний ремонт дорожнього покриття автомобільної дороги  Білики – Червоні Квіти;

- підключення вуличного освітлення у с. Степове.

 

Старостинський округ № 6, центр с. Чорбівка

 

- придбано мікрофони для Чорбівського сільського будинку культури, використано  7182,00 грн.  (кошти місцевого бюджету);

  • встановлено камери відеоспостереження на Центральній вулиці с. Чорбівка;
  • проведено частковий ямковий ремонт автомобільної дороги;
  • придбано приміщення для Чорбівського сільського будинку культури на суму   135,5  тис. грн. (місцевий бюджет).

 

Планується:

 

  • капітальний ремонт покрівлі Чорбівського СБК;
  • облаштування зони відпочинку в центрі с. Чорбівка;
  • заміна вікон в приміщенні Чорбівського СБК;
  • заміна вікон в приміщенні ФАПу с.Чорбівка.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь