Гуманітарний відділ виконавчого комітету Білицької селищної ради

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом.

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, єднатися із родиною, країною. Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули бійці, воїни-земляки в зоні ООС, гуманітарним відділом Білицької селищної ради організовано акцію “Великодній кошик воїну ООС”. До цієї благородної справи активно долучилися педагоги та учні ОЗ “Білицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1” та філії: “Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2”, “Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів №3”, “Кустолово-Кущівська ЗОШ І-ІІ ступенів”.

16:07:47 28.04.2021

Інформація про заходи щодо відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року з нагоди 35-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, яка ввійшла в історію людства як найбільша техногенна катастрофа за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, в закладах освіти громади проведено онлайн-заходи, а саме: бесіди: «Чорнобильська зона», «Атом може бути різний», «Зона відчуження: вчора, сьогодні, завтра», «Чорнобиль – Україна, Фукусіма - 1 – Японія», «Як це було…», «Герої Чорнобиля»; уроки пам’яті, уроки мужності:  «Чорнобиль – трагедія ХХ століття»,  «Дзвони Чорнобиля», «Катастрофа ХХ століття», «Чорнобильська Мадонна» за поемою Івана Драча  в 11 класах.

16:25:02 26.04.2021

Безпека праці водіїв

На території України щодоби реєструється близько 400 дорожньо-транспортних пригод, у тому числі зі смертельними наслідками. Крім того, трапляються нещасні випадки, пов’язані з наїздом транспортних засобів на працівників на території підприємств, що не належать до категорії дорожньо-транспортних пригод.

12:41:58 19.04.2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ 2021

День охорони праці 2021 Пандемія COVID-19 обумовила вибір теми Всесвітнього дня охорони праці і у 2021 році. Минулого року вірус зупинив життя цілої планети і внаслідок цього, звичайно, постраждали як роботодавці, так і працівники.

12:36:46 19.04.2021

Опорними закладами Білицької селищної ради з метою завершення впровадження Концепції Нова українська школа проведено відповідну роботу щодо вибору підручників для 4-го класу

14:15:11 15.02.2021