2 сесія 8 скликання Білицької селищної ради 07.12.2020р зі змінами

Дата: 10.12.2020 10:38

Завантажити рішення: 2 сесія 8 скликання Білицької селищної ради 07.12.2020р

1.Про підсумки повторного голосування 15 листопада 2020 року з виборів депутатів Білицької селищної ради  восьмого скликання і визнання повноважень.

2.Про внесення змін до рішення №10 Білицької селищної ради восьмого скликання від 06.11.2020 року «Про обрання складу постійних комісій Білицької селищної ради»

3.Про вхід до складу засновників, найменування та затвердження Положення про комунальну організацію «Білицька місцева пожежна охорона», ліквідація місцевої пожежної команду №1 смт.Білики.

4.Про створення гуманітарного відділу Білицької селищної ради.

5.Про створення централізованої бухгалтерії Гуманітарного відділу Білицької селищної ради

6.Про створення Фінансового управління Білицької селищної ради та затвердження Положення про фінансове управління Білицької селищної ради

7.Про створення Комунальної установи «Центр надання  соціальних  послуг»

8.Про створення Комунального ннекомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради»

9.Про ліквідацію Відділу культури, туризму, молоді та спорту Бутенківської  сільської  ради

10.Про зміну засновника та назви КЗ «Бережнівський СБК»

11.Про зміну засновника та назви Комунального підприємства «Бутенківське»  Бутенківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області

12.Про внесення змін до Статуту КП «Старт»

13.Про виготовлення печаток та штампів.

14.Про затвердження Регламенту Білицької селищної ради Полтавського району Полтавської області.

15.Про затвердження рішення виконавчого комітету  Білицької селищної ради №7 від 23.11.2020 року «Про внесення змін до бюджету Білицької селищної ради на 2020 рік».

16. Про внесення змін до бюджету Жуківської сільської ради на 2020 рік.

17. Про внесення змін до бюджету Червоноквітівської сільської ради на 2020 рік.

18.Про внесення змін  до місцевих Програм

19.Про внесення змін до бюджету Білицької селищної ради на 2020 рік

20. Про інвентаризацію залишків на рахунках спеціального фонду виконавчого комітету Бутенківської сільської ради, що склалися на 01.01.2020 року.

21. Про заборону розміщення на території Білицької селищної ради екологічно небезпечних обєктів, які становлять загрозу здоровю та життю жителів громади.

22. Про звернення депутатів Білицької селищної ради до директора регіональної філії Південна залізниця»

23. Про звернення депутатів Білицької селищної ради до Полтавської ОДА, Полтавської обласної ради, Міністерства охорони здоровя України.

24. Про списання та зняття з балансу Жуківської сільської ради легкових автомобілів ЗАЗ
968 М.

25. Про визначення засобу  масової  інформації для оприлюднення проектів рішень та іншої інформації з питань діяльності Білицької селищної ради.

26.Про надання одноразової  матеріальної допомоги

27.Про затвердження акту прийому - передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної  у комунальну власність Білицької селищної ради Полтавського району Полтавської області.

28. Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ.

29. Про надання дозволів громадянам на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок для ОСГ, сінокосіння та випасання худоби.

30. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для ОЖБ.

31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам для ОСГ.

32. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  площею 0,80 га по вул. Будівельній, 14  в смт. Білики, Кобеляцького району, Полтавської області з метою реконструкції стадіону (удосконалення спортивної інфраструктури громади), землі загального користування (код 18.00).

33. Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,1858 га в смт Білики Успенському храму Української православної церкви.

34.Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,3572 га в селі Чумаки Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

35.Про надання в постійне користування земельної ділянки площею 0,0218 га в селі Чумаки Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

36. Про скасування рішення 3 сесії 21 скликання від 21.01.1993 року згідно заяви Заєць В.Л.

37. Про надання дозволу Заєць Я.О. на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,77 га для ОЖБ.

38. Про надання в оренду земельної ділянки площею 3,2938 га для сінокосіння та випасання худоби Стрюку І.Я.

39. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення ОСГ Орлову Олександру Олесандровичу.

40. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення ОСГ Орловій Тетяні Іванівні.

41. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення ОСГ Орловій Валентині Іванівні.

42. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення ОСГ Драгомір-Орлову Арену- Віталію.

43. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення ОСГ Орлову Віктору Олександровичу.

44. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення ОСГ Меланич Ользі Вікторівні.

45.Різне.