Привітання Білицького селищного голови зі святами Нового року та Різдва Христового!
Шановні земляки!
Ось і добігає до кінця 2020 рік. Цей рік був особливим для нас — це рік повноцінного існування Бутенківської громади. Багато що вдалося зробити, але ще більше нам потрібно зробити у Білицькій громаді в 2021 році. Нехай наступний рік буде для Вас вдалим, хай все складеться як треба. У новому році бажаю виконання задуманих планів, перш за все це — покращення інфраструктури наших сіл та підвищення добробуту наших людей. В першу чергу — миру в нашій країні! Любові, здоров’я всім, легкості в житті й відсутності проблем. Вдалого початку і успішного продовження Вам у новому році!
Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів. У новорічну та Різдвяну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Тож нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. Бажаємо Вам, щоб Різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням.
Від щирого серця бажаю всім жителям нашої громади духовного зростання, достатку, успіхів у нових починаннях. Будьмо згуртованими у справах, бережімо та підтримуймо суспільну злагоду заради кращого майбутнього.
Вітаю Вас зі святами Нового року та Різдва Христового!
З найкращими побажаннями
Селищний голова Микола Скрильник