КОБЕЛЯЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ НАГАДУЄ!

Дата: 13.01.2021 15:22

Відповідно пп. 2.5 п.2 «Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», підприємства, установи та організації  з чисельністю штатних працівників від 8 осіб (раніше подавали підприємства з чисельністю понад 20 осіб) щороку не пізніше 01 лютого після звітного року подають до  служби зайнятості Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Норматив (квота) з працевлаштування пільгових категорій громадян (част. першої ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення») встановлений у розмірі:

- 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік (ч. 2 ст. 14 Закону № 5067). з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;

- не менше однієї особи середньооблікової чисельності штатних працівників для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

Зауважимо, що звіт, відповідно до вимог  подають лише підприємства, установи та організації., а фізичним особам – підприємцям цей звіт подавати не потрібно!

За більш детальною інформацією звертайтесь до Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ за адресою:

м. Кобеляки вул. Дніпровська 7 або за тел. 0534331106