День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 12.02.2021 15:47

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
   Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах. Вони чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їх подвиг, та захоплюємося найкращими людськими якостями.
   Героїзм та самопожертву всі герої  проявляли під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав.
   З 1979 до 1989 р. близько 150 тисяч українців пройшли саме через Афганську війну, 3290 наших співвітчизників з неї не повернулися живими. Кількість інвалідів фактично неможливо визначити, адже крім фізичних ран кожен воїн зазнав душевних травм, які ще й досі непокоять кожного, хто пройшов через те пекло.
   Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок,  вклоняємося їх мужності.
    Від  депутатського корпусу, виконавчого комітету Білицької селищної ради та від себе особисто висловлюю шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі. Зичимо всім міцного здоров'я, миру, щастя й добра, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів, благополуччя Вам та Вашим родинам!

Селищний голова           Микола Скрильник