Дата: 22.02.2021 20:43

20 лютого в спортивній залі Бутенківської ЗОШ відбувся традиційний волейбольний турнір пам’яті Володимира Козловського. В змаганнях взяли участь п’ять команд Білицької громади. Попри те, що різниця віку між наймолодшим і найстаршим учасником турніру складала тридцять чотири роки, на майданчику точилася цікава, безкомпромісна боротьба. Так команді «Ветеран»(Бутенки) вдалося виграти по одній партії у фаворитів, школа в свою чергу взяла партію у «Ветерана», а «Дрижина» взагалі стрибнула вище голови, посівши підсумкове третє місце. Ну і звичайно окрасою турніру став матч між командами «Сокіл»(Білики) та «Молодь»(Котовське). Інтриги додавав той факт, що торік ці команди були найсильнішими в Кобеляцькому районі (тоді у фіналі «Молодь» здолала «Сокіл»), а минулої суботи на турнірі афганців сильнішими були біличани. Цього разу інструкторам вдалося зібрати найсильніші склади команд. Спеціально для участі в турнірі приїхали гравці із Харкова, Полтави, Лубен. Гра не обманула очікувань глядачів. Напружена, майстерна, цікава боротьба точилася практично в кожному ігровому епізоді. Перша партія була за гравцями «Молоді». У другій сильнішими виявилися біличани. І лише в третій партії гравці команди «Молодь»(Котовське) довели свою перевагу.

У підсумковій таблиці команди розмістилися наступним чином:

1 місце – «Молодь» (Котовське)

2 місце – «Сокіл» (Білики)

3 місце – «Дрижина»(Дрижина Гребля)

4 місце – «Ветеран» (Бутенки)

5 місце – «Школа» (Бутенківська ЗОШ)

Мигуля. М. В.