Привітання жінок з 8 Березня від Білицького селищного голови

Дата: 05.03.2021 14:18

Вельмишановні Жінки!
Традиційно 8 березня в Україні відзначається свято жінки: матері, дружини, дочки, сестри, подруги.
Прийміть найщиріші вітання зі Святом  весни,  жіночності та краси!
   Адже все найдорожче, найсвітліше, найсердечніше, найкраще, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з Жінкою – Берегинею роду людського.
   Ви даєте нам сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього у вас є особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, - ті, дивовижні якості, яких так часто не вистачає чоловікам.
   Важко уявити будь-яку сферу людської діяльності, де б не працювали жінки. Серед вас є керівники та працівники дошкільних, шкільних та медичних закладів, працівники апарату та депутати селищної ради, діячі культури та працівники сфери торгівлі й послуг, трудівниці сільського господарства.
   Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та низько вклонитись перед вами.
   Ваша сила волі, витримка, наполегливість, а разом з тим турбота і ніжність дуже необхідні сьогодні у часи змін, які переживає наша громада та держава в цілому.
   Від щирого серця бажаю вам віри, надії,  наснаги та творчих успіхів, поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, міцного здоров’я, щирого кохання, родинного добробуту.
   Нехай ваше життя буде щасливим на довгі роки та стелиться рушниками.
   Весняного Вам настрою, радості і щасливого блиску очей, який так прикрашає жінку. Нехай лагідна посмішка весняного сонця завжди дарує вам красу і чарівність.

Щастя Вам, здоров'я, добра!
   Будьте завжди кохані та щасливі!

Білицький селищний голова                     Микола Скрильник