Інформуємо про страховий і трудовий стаж

Дата: 24.03.2021 16:00

Інформуємо про страховий і трудовий стаж

23 березня 2021 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості провідний фахівець з питань зайнятості Лях Наталія провела вебінар для безробітних на тему “ Свідоцтво про загальнообов'язкове пенсійне страхування: порядок видачі, обліку та використання”. До онлайн спілкування з учасниками підключилась головний спеціаліст відділу формування електронних трудових книжок управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного Управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  Назаренко Любов Леонідівна.

На початку дистанційного спілкування Наталія Анатоліївна розповіла про актуальні вакансії та електронні сервіси Державної служби зайнятості  для пошуку роботи.

Любов Леонідівна  роз'яснила присутнім різницю трудового та страхового стажу та їх внесення до персоніфікованого обліку застрахованих осіб. Для багатьох була корисною інформація про роботу веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Зареєструвавшись в особистому кабінеті для  працюючих осіб є зручна можливість здійснювати постійний особистий контроль за своїми даними, що впливають на виплати та гарантії пенсійного забезпечення.

По закінченню вебінару  фахівець надала контакті дані для реєстрації на   порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Більше корисної інформації з питань зайнятості

можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/ та  https://www.facebook.com/KobelakiCZ/