Державна Прикордонна Служба України запрошує на військову службу за контрактом

Дата: 02.04.2021 09:42

Кобеляцька районна філія Полтавського обласного центру зайнятості продовжує дистанційне спілкування з безробітними, які перебувають на обліку з питань пошуку роботи. 31 березня 2021  року провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Лях на платформі «Zoom» провела вебінар спільно із підполковником Третьяковим О.М. – начальником групи з добору в Полтавській області Окремого регіонального центру комплектування Державної Прикордонної Служби України та начальником відділу профорієнтації Полтавського обласного центру зайнятості Окарою М.М..

Під час спілкування учасники заходу дізнались про порядок оформлення на військову службу за контрактом:

1. Відвідування підрозділів комплектування Державної Прикордонної Служби України.
  2. Подання заяви про бажання проходити військову службу, співбесіда.
  3. Проходження психологічного тестування.
  4. Збір медичних документів
  5. Проходження військово-лікарської комісії.
  6. Збір документів для формування особової справи
  7. Підписання контракту.

Проходження військової служби за контрактом можливе у межах Харківської, Сумської, Луганської, Дніпропетровської та Полтавської областей. При цьому зараз наявні такі актуальні вакансії:

• Молодший інспектор прикордонної служби
  • Кінолог
  • Водій
  • Фахівець звязку і автоматизації.

За умовами контракту пропонується заробітна плата від 10 000 грн.

Для детальних консультацій підполковник Третьяков Олег Миколайович надав контактні дані та перелік онлайн ресурсів територіальних підрозділів Державної Прикордонної Служби України.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/