Особлива подія в «Інклюзивно-ресурсному центрі»

Дата: 06.04.2021 11:15

У Нових Санжарах є особлива установа, двері якої завжди відчинені для маленьких особливих вихованців та їхніх сімей. Це – «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської селищної ради...

Сьогодні, у Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму, в установі відбулося урочисте заключення угоди між Новосанжарським Центром та громадою Білицької селищної ради. Голови Новосанжарськоїі  Білицької громад Геннадій Супрун та Микола Скрильник, начальник гуманітарного відділу Білицької селищної ради Іван Данько та директор установи Оксана Черненко, мали нагоду не тільки заключити угоду про подальшу співпрацю, а і визначити основні пріоритети для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей з аутизмом.

Саме в «Інклюзивно-ресурсному центрі» на практиці доводять, що особливі діти мають особливі таланти і можливості. Головне – не прогледіти їх і дати можливість кожній дитині реалізувати себе у житті. І, мабуть, саме тому цю установу часто називають «острівцем надії і любові», і цей «острівець» сьогодні отримав визнання та підтримку ще однієї громади.