ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛИЦЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 12.04.2021 09:48

14 квітня 2021 року працівником відділу “Кобеляцьке бюро правової допомоги ” Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде здійснено виїзний прийом з метою консультування, у т.ч. з земельних питань та прийняття звернень від громадян для представлення їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах. Прийом проводиться: з 08-00 до 11.00. год. в приміщенні Білицької селищної ради. Безоплатна вторинна правова допомога – це правова допомога, що надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України. Послуги адвокатів, які будуть захищати інтереси громадян оплачує держава.