Реєстратури Білицької та Бутенківської амбулаторій КНП «Центру ПМСД Білицької селищної ради» відтепер працюють по-новому! Для зручності введено мобільні номери телефонів.

Дата: 20.04.2021 09:58

За інформацією та для запису до сімейних лікарів, годин прийому лікарів КНП «Кобеляцької міської лікарні», КП «Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» та КП «Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Полтавської обласної ради» телефонуйте на номери:

Білицька реєстратура АЗПСМ– 0954715806

Бутенківська реєстратура АЗПСМ –0955877026

Запис проводиться з понеділка по п’ятницю з 8.00 год. – 14.42 год.;

субота з 8.00 год. – 13.00 год.

У разі раптового погіршення фізичного або психічного здоров'я, яке становить пряму та невідворотну загрозу життю та здоров'ю людини або оточуючих, необхідно телефонувати на номер 103 екстреної медичної допомоги.

До категорії екстрених належать звернення стосовно пацієнта, який перебуває у невідкладному стані, що супроводжується: непритомністю, судомами, раптовим розладом дихання, раптовим болем у ділянці серця, блюванням кров'ю, гострим болем у черевній порожнині, зовнішньою кровотечею, ознаками гострих інфекційних захворювань, гострими психічними розладами, що загрожують життю і здоров'ю пацієнта та/або інших осіб, чи зумовлений усіма видами травм (поранення, переломи, вивихи, опіки, тяжкі забої, травми голови), ураженням електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням, асфіксією всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи), ушкодженнями різної етіології під час надзвичайних ситуацій (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо), отруєннями, укусами тварин, змій, павуків та комах, порушенням нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча тощо), а також транспортування пацієнтів, які перебувають у стані, що потребує обов'язкового медичного сортування та термінової госпіталізації в лікувальний заклад.

З повагою,

адміністрація КНП «Центру ПМСД Білицької селищної ради