7 позачергова сесія 8 скликання Білицької селищної ради 2021 р

Дата: 25.05.2021 13:02

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 7 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

1.Про надання одноразової матеріальної допомоги

1.1.Про надання одноразової матеріальної допомоги до 35-х роковин ЧАЕС.

2.Про внесення змін до бюджету Білицької селищної територіальної громади на 2021 рік.

2.1. Про придбання службового автомобіля.

3.Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва.

4.Про розгляд депутатського запиту.

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ:

5.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

6.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам для особистого селянського господарства, товарного           сільськогосподарського виробництва, садівництва.

7.Про надання дозволів громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою         щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ОЖБ та гаражного будівництва.

8.Про надання дозволів громадянам на розробку проєктів землеустрою щодо відведення   земельних ділянок для особистого селянського господарства на території Білицької         селищної ради за межами села Свічкарево, Полтавського району, Полтавської області.

8.1.Про надання дозволів громадянам на розробку проєктів землеустрою щодо

відведення земельних ділянок для особистого селянського господарства на території

Білицької селищної ради за межами села Свічкарево, Полтавського району,

Полтавської області (учасникам АТО).

9.Про затвердження Положення “Про надання в тимчасове користування земельних   ділянок громадянам для сінокосіння та випасання худоби”

10.Про надання в тимчасове користування земельних ділянок громадянам для сінокосіння та випасання худоби.

11.Про надання в постійне користування  земельної ділянки площею 2,62 га розташованої на території Білицької селищної ради в селі Чумаки, Полтавського району, Полтавської області  Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

12.Про надання в постійне користування  земельної ділянки площею 0,0451 га розташованої        на території Білицької селищної ради в селі Бутенки, Полтавського району, Полтавської області  Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

13.Про надання в оренду земельної ділянки пл. 0,40 га по вул. Індустріальній, 1 б в селі Бутенки, Полтавського району, Полтавської області Проскурі Івану Леонідовичу.

14.Про розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 6,0 га  на території Білицької селищної ради за межами села Свічкарево, Полтавського району, Полтавської області.

15.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0845  га по вул. Шкільній,20 в селі Свічкарево, Полтавського району, Полтавської області для ведення товарного с.г. виробництва Афанасієву Петру Пилиповичу.

16.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0460  га по вул. Перемоги, 25 в селі Свічкарево, Полтавського району, Полтавської області для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі Афанасієву Петру Пилиповичу.

17.Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,27 га по вул. Ягідній, 9д в селі Свічкарево, Полтавського  району, Полтавської області для ведення товарного с.г. виробництва Гузу Петру Миколайовичу.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки по вул. Будівельній,14 в смт. Білики, Полтавського району, Полтавської області (реконструкція стадіону, удосконалення спортивної інфраструктури громади).

19.Про надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) площею 6,96 га ФГ “Громада”

20.Про надання в оренду земельної   ділянки площею 0,05 га по вул. Колгоспній, 28 в селі Жуки, Полтавського району, Полтавської області ФГ “Громада”

21.Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,30 га  в селі Жуки, Полтавського району, Полтавської області ФГ “Громада”

22.Про  та надання в оренду земельної ділянки площею 0,73 га  по вул. Рибки, 6 в селі Мирне, Полтавського району, Полтавської області ФГ “Громада”