Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Центр ПМСД Білицької селищної ради»

Дата: 26.05.2021 18:41

Відповідно до рішення Білицької селищної ради №7 від 25.05.2021 року оголошено початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Центр ПМСД Білицької селищної ради».

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

- представники виконавчого комітету Білицької селищної ради  – три особи;

- представники галузевих професійних спілок, громадських обєднань у сфері охорони здоровя відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я   – три особи.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

- наявність конфлікту інтересів.

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вищевказаних обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати виконавчого комітету Білицької селищної ради письмову заяву про самовідвід.

У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

Пропозиції  подаються  протягом 15-ти днів з моменту оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті до виконавчого комітету Білицької селищної ради  (смт.Білики  вул. Кобеляцька,53-А ), пн-пт., з 08.00 год. до 17.00 год.

Телефон для довідок: (050) 87-44-930