БІЛИЦЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Полтавського району Полтавської області

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 18.06.2021 08:16
Кількість переглядів: 969

ЗАВАНТАЖИТИ ОГОЛОШЕННЯ: ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ

 ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА

" ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

БІЛИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"

       Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення №7 від 25.05.2021р. «Про проведення конкурсу на зайняття  посади директора КНП «Центр ПМСД Білицької селищної ради» оголошується конкурс на посаду директора Комунального  некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради».

     Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради» (скорочена назва КНП « Центр ПМСД Білицької селищної ради» створено відповідно до рішення Білицької селищної ради від 07.12.2020р. №8).

     Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради» (скорочена назва КНП « Центр ПМСД Білицької селищної ради».

     Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу:  39220, Полтавська  обл., Кобеляцький район, смт. Білики, вул. Миру,6.

     Основні напрями діяльності підприємства, визначені Статутом Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради» та Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».

      Умови оплати праці керівника підприємства визначаються відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я від 05.10.2005 року №308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» згідно укладеного контракту.

       Документи для участі в конкурсі приймаються  в запечатаному вигляді  особисто або надсилаються поштою у період з 08:30 22.06.2021 року по 16:30  16.07.2021  року включно за адресою: 39220, Полтавська обл., смт. Білики , вул.Кобеляцька,будинок 53.

      Дата проведення засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів відбудеться 20.07. 2021 року о 14-00 год. за адресою: 39220, Полтавська обл., смт. Білики , вул. Кобеляцька, будинок 53А. Телефон для довідок: +380508744930, електронна адреса: bilyky.rada@ukr.net.

Дата проведення конкурсу 22.07.2021 року о 14-00 год за адресою: 39220, Полтавська обл., смт. Білики , вул. Кобеляцька, будинок 53А.

 

        Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії документи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України  від  27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», а саме :

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заява на участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності), кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2 Постанови;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі, яка містить  план розвитку підприємства на середньострокову перспективу на п’ять років, заходи  з виконання завдань і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції економічних  та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції; пропозицій щодо залучення інвестицій для розвитку, пропозицій щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно із додатком 3 вищезгаданої Постанови;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 вищезгаданої Постанови;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, наявність медичної практики та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

    Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Білицької селищної ради.

Вимоги до претендентів:

-   громадянство України;

–  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) у галузі знань «Управління та адміністрування» (за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» або «Менеджмент») або «Охорона здоров’я» з наступною спеціалізацією зі спеціальності «Організації і управління охороною здоров’я» або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки».

не менше 3-х років трудового стажу за основою спеціальністю або одного року на керівних посадах»;

– вільне володіння державною мовою, достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інші законодавчі та нормативно-правові акти);

– здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

- володіння сучасними засобами комунікацій та зв’язку.

– високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь