Співпраця з роботодавцем!

Дата: 25.06.2021 14:11

Співпраця Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з дорожньо - будівельними підприємствами є результативною та триває не оди  рік. Тільки протягом 2021 року у такі компанії працевлаштовано більше 250 незайнятих громадян.

Позитивним результатом роботи працівників філії з роботодавцями є те, що коло зацікавлених у співпраці із службою зайнятості розширюється. Так, днями у приміщенні Кобеляцької районної філії було проведено міні-ярмарку вакансій на замовлення ТОВ «Стройнавігатор», для заповнення вакантних посад « столяр», «бетоняр», «арматурник» та «електрогазозварник». Цей роботодавець новий на місцевому ринку праці, що проводить різного роду роботи по будівництву транспортних та пішохідних тонелів. Захід відкрив представник фірми Тараненко Олексій Іванович, який для 20 присутніх розповів про умови, режим роботи та розмір заробітної плати на підприємстві. Як результат, 13 незайнятих громадян пройшли повторну співбесіду безпосередньо на об’єкті та  отримали бланки для проходження медогляду.

Захід був проведений у два етапи з дотриманням всіх карантинних вимог.

Більше корисної інформації з питань зайнятості

можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/