Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Білицької селищної ради (територіальної громади)

Дата: 09.06.2021 13:00

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та організацій усіх форм власності виконавчий комітет Білицької селищної ради повідомляє про оприлюднення  проектів регуляторних актів Білицької селищної ради з відповідними додатками.

Назви проектів:

1. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Білицької селищної ради».

1. «Про встановлення ставок та пільг із земельного податку та орендної плати за земельні ділянки, розташовані на території Білицької селищної ради».

1. «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Білицької селищної ради».

Проекти рішеннь Білицької селищної ради розміщено на офіційному сайті Білицької селищної ради https://bilycka-gromada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація», рубрика «Регуляторна діяльність»/ «Регуляторна діяльність ради».

Зауваження і пропозиції до проекту рішення Білицької селищної ради приймаються в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу виконавчого комітету Білицької селищної ради:

39220, смт. Білики, вул. Кобеляцька, 53 А

Тел./факс: +38(050)-87-44-930