До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних-осіб підприємців, які використовують працю найманих працівників! Організовані колективи, що працюють на території Білицької ОТГ, охочих вакцинуватися, можуть записати на щеплення прот

Дата: 28.07.2021 16:42

Організовані колективи, що працюють на території Білицької ОТГ, охочих вакцинуватися, можуть записати на щеплення проти COVID-19. Для проведення щеплення керівництву колективу потрібно заздалегідь скласти поіменні списки охочих вакцинуватися працівників. Залишити заявку на виїзд мобільної бригади по вакцинації до колективу можна за номером 095 471 58 06.

Після отримання заявки, координатор із вакцинації зателефонує відповідальній особі та повідомить усю необхідну інформацію для підготовки та проведення щеплень.

Щеплення від COVID-19 – єдиний ефективний спосіб захистити населення і зменшити захворюваність.

Пам’ятайте, вакцинація убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19.

Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Лише збільшивши кількість вакцинованих, ми можемо запобігти 4 хвилі COVID-19!