Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів!

Дата: 29.07.2021 15:21

Вже понад рік країна живе в умовах заборон та обмежень, спричинених поширенням коронавірусної інфекції. Протягом цього періоду основна маса населення свідомо та терпляче дотримується рекомендацій органів влади та медиків. Повсюдно зберігається масковий режим та режим дотримання соціальної дистанції.

Усі, кому належало самоізолюватися, пройшли та проходять досі дану процедуру. У посиленому режимі працюють заклади охорони здоров’я. В особливих умовах - органи влади. Підприємства, установи та організації різних форм власності перелаштували свої виробничі процеси, враховуючи карантинні вимоги.

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

1. Часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами.
  2. Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.
  3. Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря.
  4. Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Не втрачайте пильності та будьте здорові! Бережіть себе та рідних.