Людина - не товар

Дата: 03.08.2021 15:51

30 липня 2021  року фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку по питанню працевлаштування, провели семінар на тему “Ризики нелегальної трудової міграції”.  Проаналізувавши суспільні стереотипи, які зумовлюють несерйозне відношення до цієї проблеми, учасники семінару визначили, що ніхто не застрахований від трудової дискримінації.

Провідний фахівець з питань зайнятості Лях Наталія розповіла про  небезпеки нелегальної роботи за кордоном, яка не тільки не вирішить проблем людини, а навпаки – може призвести до трагічних результатів.

На кожному з етапів працевлаштування за кордоном важливо дотримуватись встановлених норм і правил працевлаштування, володіти повною та достовірною інформацією про роботодавця, мати укладений трудовий контракт.

Наприкінці семінару Наталія Анатоліївна розповіла про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульські установи України за кордоном та надала корисні поради щодо особистої безпеки.

Для підвищення обізнаності населення щодо ризиків торгівлі людьми присутні були проінформовані про такі телефонні лінії, що працюють в Україні:

0-800-505-501 -  безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні,

527 -  безкоштовно з мобільних телефонів в Україні.

Корисні вебсайти:
www.stoptrafficking.org.ua
www.migrantinfo.org.ua

Більше актуальної інформації з питань зайнятості можна переглянути на сторінці Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ у мережі Facebook за посиланням : https://www.facebook.com/KobelakiCZ/?ref=aymt_homepage_panel