ВИЇЗНІ ПРИЙОМИ У БУТЕНКІВСЬКОМУ ТА МАРКІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Дата: 05.08.2021 09:08

04 серпня Білицький селищний голова Микола Скрильник провів виїзний прийом громадян у Бутенківському та Марківському старостинських округах. Всього звернулося 16 громадян, якими порушено питання : упорядкування територій біля будинку культури в с. Бережнівка та кладовища в с.Трояни, вивезення сміття, упорядкування стихійного сміттєзвалища в с. Свічкареве, ремонту дитячого садка в с. Марківка та будинку культури в с. Бутенки, використання земельних ділянок під сінокосіння, ремонту доріг на території Марківського старостинського округу, забезпечення інсуліном та технічними засобами осіб з обмеженими можливостями, надання допомог на лікування, працевлаштування, призначення субсидій та інші.

У ході прийому громадян обговорено питання проведення Днів села, забезпечення формою футбольної команди, завершення ремонту стадіону в с.Бутенки.