Мотивація до самопізнання

Дата: 06.08.2021 08:10

2 серпня 2021 року учасниці Клубу «Поклик душі» з задоволенням зустрілися на першому після тривалої карантинної перерви засіданні в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Метою цього заходу було формування позитивної життєвої позиції та активізація зусиль у досягненні поставлених цілей і завдань щодо пошуку роботи.

Фахівець з питань зайнятості Лях Наталія для присутніх провела презентацію діяльності клубу, який діє в районній філії з 29 березня 2018 року.

Ніщо так не стимулює до нових звершень, як реальні історії успіху друзів, знайомих, відомих людей. Запрошених гостей клубу за ці роки не злічити. Яскраві спогади залишили психолог, нумеролог з м. Харкова Наталія Романко, талановита фотограф Валентина Киценко, флорист-декоратор з м. Полтави Надія Войткевич-Запара,  психолог Професійного аграрного ліцею Ірина Ткаченко та ін..

Спілкування в клубі допомагає знайти свою внутрішню силу. Слід обирати тільки те, що робить Вас собою. Це довела своїм особистим успіхом  учасниця минулих засідань клубу Марина Сідаш.

Під час перегляду відеороликів «Пошук роботи» учасниці клубу визначили передумови професійного зростання та кроки до самопізнання.

Захід пройшов легко і невимушено, подарувавши усім гарний настрій та очікування наступних зустрічей в клубі.

Більше актуальної інформації з питань зайнятості можна переглянути на сторінці Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ у мережі Facebook за посиланням : https://www.facebook.com/KobelakiCZ/?ref=aymt_homepage_panel Фото без опису