6 серпня в селищі Білики відбулося свято для всієї територіальної громади «Обжинки -2021», на якому вітали усіх хліборобів нашого краю.

Дата: 10.08.2021 10:57

На урочистості запрошений Народний депутат України Костянтин Іванович Касай, який привітав усіх присутніх зі святом та побажав трударям жниварської ниви гарних врожаїв та достатку в родинах, вручив подяки найкращим працівникам жнив за сумлінну ефективну працю, високий професіоналізм та відданість справі.
Костянтин Іванович не вперше запрошений у нас в громаді на свято, тому не залишив нас без подарунків.
Заслухавши наймолодших учасників концерту, вихованців закладу дошкільної освіти «Веселка» с. Кустолові Кущі (директор Л.Матвєєва), які виконали «Дитячий Гімн України» Народний депутат не зміг залишити малечу без подарунка. Тому, він оплатив на цілий день розваги на батуті для всіх дітлахів громади: «Адже, як не крути, немає нічого кращого ніж щирий дитячий сміх!»- підкреслив Костянтин Касай.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша гордість і опора.
Тож дякуємо вам, Костянтине Івановичу. за подароване свято для нашої малечі. Цінуємо вашу людську щедрість і завжди раді бачити Вас в Білицькій селищній територіальній громаді.Фото без описуФото без описуФото без опису