ПАТРУЛЬНА СЛУЖБА ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ

Дата: 16.08.2021 13:46

10 серпня 2021 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний захід «Презентація роботодавця», на якому інспектор групи по зв’язках з громадськістю батальйону патрульної поліції м. Кременчука, старший лейтенант поліції Оченаш Максим Сергійович та інспектор батальйону Шило Надія Анатоліївна інформували безробітних громадян про умови добору на вакантні посади до лав патрульної поліції. Поліцейські ознайомили учасників заходу із роботою структурних підрозділів Національної поліції України.

Основними завданнями  патрульних поліцейських є:

-патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку;

-швидке та ефективне реагування на правопорушення;

-забезпечення безпеки дорожнього руху;

-надання невідкладної допомоги громадянам.

Наприкінці заходу поліцейські  відповіли на запитання про етапи відбору та професійної підготовки майбутніх поліцейських.

Всі бажаючі пройти конкурс на службу в патрульну поліцію можуть заповнити заяву на сайті www.my.patrol.police.gov.ua або прибути за адресою: м.Кременчук, проїзд 40 років ДАІ, буд.3, телефон 67 402 4290.

Більше актуальної інформації з питань зайнятості можна переглянути на сторінці Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ у мережі Facebook за посиланням : https://www.facebook.com/KobelakiCZ/?ref=aymt_homepage_panel