Дата: 19.08.2021 22:05

Відома істина стверджує, що недостатньо народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце в житті.
Щасливі діти ростуть у дружній родині.Родина завжди була, є і буде основою суспільства, яка допомагає кожній людині зрозуміти та реалізувати свої можливості, подолати життєві труднощі, отримати підтримку та любов рідних. А хто, як не мати є берегинею сімейного вогнища, вічно люблячою та найріднішою душею кожного з нас.
Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя та ласку, ніжність та тепло.
На території Білицької селищної ради проживає особлива мама Олена Пашко. Їй присвоєно Почесне звання "Мати - Героїня". Олена та Ігор Пашки є батьками - вихователями дитячого будинку сімейного типу.
Сьогодні до сім'ї Пашків завітали гості, голова Полтавської РДА Дмитро Романов та начальник служби у справах дітей Яна Петренко, Білицький селищний голова Микола Скрильник та завідувач сектору служби у справах дітей Наталія Чесак, привітали Олену Йосипівну з почесним званням, вручили дітям подарунки та солодощі.
"Щиро дякуємо та низько вклоняємося батькам-вихователям, матері-героїні за виховання порядних, чемних, добрих дітей. Бажаємо здоров'я, терпіння та сили"-сказав Микола Скрильник.
Текст - Наталія Чесак
Відео та фото - Олександр Чухно та Євген КалашникФото без опису