Копірайтинг – професія для успішного майбутнього

Дата: 28.08.2021 15:26

27 серпня 2021 року  фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для осіб з інвалідністю провели презентацію «Дистанційного онлайн-курсу для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-  професія майбутнього». Програма онлайн-навчання реалізується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.

Копірайтингом сьогодні прийнято називати вид професійної діяльності з написання різних текстів рекламного та презентаційного характеру, призначених для популяризації певних товарів, компаній, ідей, послуг. Ця професія допоможе як творчо реалізуватись, так і надалі знайти роботу.

Долучитися  до програми можуть: люди з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

Участь у програмі є безкоштовною.

Початок навчання: 01 вересня 2021 року.

Для участі в програмі необхідно направляти електронний лист на пошту vgoi.psi@gmail.com , вказавши тему листа «Онлайн-курс. Копірайтинг.», а в самому листі зазначити:

1. Ваше ПІБ
  2. Ваш вік
  3. Ваш номер мобільного телефону
  4. Адресу електронної пошти для звязку
  5. Ваш статус: людина з інвалідністю або член сім’ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

Жоден навчальний заклад не готує копірайтерів – це професія, знання якої напрацьовуються під час практики. Тож якщо є бажання освоїти дану професію зараз якраз така можливість. І не виключено, що саме вона виявиться роботою вашої мрії….

Більше корисної інформації з питань зайнятості

можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/   та   https://www.facebook.com/KobelakiCZ/