13 сесія 8 скликання Білицької селищної ради 22.09.2021р

Дата: 13.09.2021 10:01

І.Скликати тринадцяту  сесію Білицької селищної ради восьмого скликання  22 вересня  2021 року о 11-00 год.  в приміщенні Білицької селищної  ради.

ІІ. Внести на розгляд сесії питання :

1. Про прогноз бюджету Білицької територіальної громади на 2021-2024 роки.
  2. Про внесення змін до бюджету Білицької селищної територіальної громади на 2021 рік.
  3. Про внесення змін до рішення №3 четвертої позачергової сесії Білицької селищної ради  восьмого скликання від 28 січня 2021 року «Про організацію харчування учнів у закладах дошкільної освіти Білицької селищної ради у 2021 році».
  4. Про внесення змін до рішення №4 четвертої позачергової сесії Білицької селищної ради  восьмого скликання від 28 січня 2021 року «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Білицької селищної ради у 2021 році».
  5. Про внесення змін до місцевої програми  розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради» на 2021 рік.
  6. Про внесення змін до місцевої програми підтримки підприємства комунальної служби «Старт» на 2021 рік.
  7. Про внесення змін до місцевої програми придбання в комунальну власність Білицької селищної ради об’єктів нерухомого майна.
  8. Про затвердження Положення  про службове житло Білицької селищної ради.
  9. Про затвердження Програми  зайнятості населення Білицької селищної ради на 2021 -2023 роки.
  10. Про надання повноважень щодо реєстрації договорів  найму (оренди) житла.
  11. Про передачу майна комунальної власності Білицької селищної ради в оперативне управління та користування КУ «Центр надання соціальних послуг Білицької селищної ради».
  12. Про передачу майна комунальної власності Білицької селищної ради в оперативне управління та користування КО «Білицька місцева пожежна охорона».
  13. Про закріплення на праві господарського  відання за підприємством комунальної  служби «СТАРТ» майна, що належить до комунальної власності Білицької селищної ради.
  14. Про внесення змін до рішення №12 Білицької селищної ради восьмого скликання від 06 листопада 2020 року  «Про затвердження персонального складу постійно діючого виконавчого комітету Білицької селищної ради».
  15. Про уповноваження старости  на вивчення нотаріальних дій  на території старостинського округу Білицької територіальної громади.
  16. Про підтвердження членства у Всеукраїнській асоціації громад.
  17. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  18. Земельні питання.

Різне

Секретар селищної ради                                                  Альона ДЕМИДЕНКО