12 сесія 8 скликання Білицької селищної ради 13.08.2021р

Дата: 20.07.2021 10:04

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

12 сесії 8 скликання від 13.08.2021 року

1. Про затвердження звіту про виконання  бюджету Білицької селищної ради  за 1 півріччя 2021 року.
  2. Про затвердження рішень виконавчого комітету Білицької селищної ради прийнятих в міжсесійний період.
  3. Про внесення змін до бюджету Білицької селищної територіальної громади на 2021 рік.
  4. Про проект «Капітальний ремонт пожежної частини смт. Білики, Полтавського району, Полтавської області».
  5. Про затвердження  Комплексної Програми профілактики правопорушень Білицької селищної  ради на 2021-2023 роки.
  6. Про внесення змін до місцевої програми соціального захисту населення Білицької селищної ради на 2021 рік.
  7. Про створення Центру надання адміністративних послуг Білицької селищної ради.
  8. Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей Білицької селищної ради.
  9. Про створення органу приватизації житлового фонду що перебуває у комунальній власності Білицької селищної ради.
  10. Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Білицької селищної територіальної громади.
  11. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам для обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.
  13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  громадянам для ведення особистого селянського господарства , сінокосіння та випасання худоби.
  14. Про приєднання до земель запасу земельних ділянок відповідно до заяв громадян.
  15. Про надання дозволів на розробку проектів  із землеустрою для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.
  16. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із  землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  17. Про надання дозволів на розробку проектів  із землеустрою для ведення особистого селянського господарства.