23 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛТАВЩИНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ.

Дата: 23.09.2021 17:18

Ми пам’ятаємо усіх ветеранів, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас живе пам'ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Всім, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.
Шановні ветерани! Ваші мужність, відвага , героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих щасливих років життя, любові та уваги рідних.
  Українці завжди пам"ятатимуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу нашої Батьківщини.
  Бажаю всім жителям  нашої громади добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної Полтавщини, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

Селищний голова                                                    Микола СкрильникФото без опису