Налагодження співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Дата: 24.09.2021 14:14

23 вересня 2021 року відбулася зустріч директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталії Миколаївни Хейлик  та  голови Білицької об'єднаної територіальної громади Миколи Володимировича Скрильника.

Під час зустрічі керівники обговорили шляхи досягнення спільних цілей у сфері сприяння зайнятості населення на території Білицької об’єднаної територіальної громади та проаналізували перспективи розвитку громади, зокрема, можливість створення нових робочих місць для забезпечення жителів легальною роботою.