УВАГА! СЬГОДНІ ОСТАННІЙ ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ! (ДО 17.00) Проголосуй за всі 3 проєкти «Бюджет участі»

Дата: 30.09.2021 10:17

Голосування за проєкти триває протягом 16 календарних днів з дня початку голосування. Термін початку голосування: з 9-00 14 вересня щороку. Термін завершення голосування за проєкти: о 17-00 30 вересня щороку.

Голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», електронного цифрового підпису.  Авторизований користувач (мешканець Полтавської області) може проголосувати не більше, ніж за три проєкти бюджету участі.  Після завершення кінцевого терміну голосування система здійснює підрахунок електронних голосів автоматично.

Номера проєктів Білицької громади: №19, №21, №27.

Прохаємо мешканців Полтавської області підтримати проєкти.

ЗАВАНТАЖИТИ: Інструкція по голосуванню Бюджет участі

ВХІД ЗА ДОПОМОГОЮ БАНКІВСЬКИХ СИСТЕМ:  https://id.smartregion.pl.ua/ui/login?login_opts=nbubankid%2Ceds%2Ckyivstar%2Cpbbankid%2Cvodafone#/

ПЕРЕГЛЯНУТИ ТА ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЄКТИ БІЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ:

1. Чухно Ірина Михайлівна (Встановлення літньої сцени в Центральному парку культури та відпочинку села Бутенки)

2. Халява Зоя Миколаївна (Облаштування зони відпочинку в с. Чорбівка)

3. Забрудська Марина Сергіївна (Облаштування скверу для відпочинку в с. Червоні Квіти)