Білицька селищна рада фіналіст Конкурсу малих грантів DREAMactions

Дата: 11.10.2021 18:00

CANactions School разом з Western NIS Enterprise Fund та «Агропромхолдингом «Астарта-Київ» завершили прийом заявок на участь у четвертому конкурсі малих грантів DREAMactions 4.0.

DREAMactions - це конкурс малих грантів, який підтримує об'єднані територіальні громади в реалізації практичних урбаністичних проектів.

В результаті експертного відбору проєктів Білицьку селищну раду   обрано фіналістом Конкурсу малих грантів DREAMactions з реалізації проекту «Ревіталізація  (відновлення) споруди для культурних активностей громади у парку Перемога смт. Білики». Мета проекту: підвищення рівня  технічної оснащеності та видовищності проведення урочистих та культосвітніх заходів, що проводяться на території  парку Перемога, які сприятимуть подальшому розвитку творчості молоді, розвитку художньої самодіяльності.

Розмір гранту становить 100 тис. грн., співфінансування з місцевого бюджету  - 30%.

Вже у грудні 2021 команди 16-ти проєктів-фіналістів презентують остаточні напрацювання, після чого буде обрано 8 переможців.Фото без опису