Білицька громада отримала новий автомобіль

Дата: 22.10.2021 11:09

Ключі від службових авто “Renault Duster” та помпові рушниці від керівництва МВС та Нацполіції отримали поліцейські та керівники 16-ти об’єднаних територіальних громад з Полтавської області. Серед них і Білицька громада. Церемонія передачі відбулася на території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" .

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський вручив голові Білицької громади  ключі від нового авто для поліцейського офіцера громади. Авто укомплектоване рацією, спецсигналами, планшетами та речами, що стануть в нагоді поліцейському, який несе службу у сільській місцевості.

Тож сподіваємось на забезпечення безпеки та спокою громади.Фото без описуФото без опису