Зустріч з жителями Білицької територіальної громади по питанням створення нових робочих місць і працевлаштування мешканців громади.

Дата: 28.10.2021 08:29

27 жовтня 2021 року, з ініціативи голови Білицької територіальної громади Миколи Володимировича Скрильника та за сприянням директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталії Миколаївни Хейлик, в приміщенні Білицької селищної ради відбулась зустріч з 16-ма жителями смт.Білики та с.Кустолові Кущі.

Метою заходу було обговорення питання створення нових робочих місць і працевлаштування мешканців громади.

Скрильник  М.В. повідомив, що місцева влада зацікавлена в якнайшвидшому працевлаштуванні всіх бажаючих. Хейлик Н.М. інформувала, про домовленість створення нових робочих місць в смт.Білики роботодавцем, виробничі підрозділи якого вже діють на території Білицької ОТГ.

Відповівши на численні запитання, ініціатори зустрічі обговорили шляхи подальших дій  у сфері сприяння зайнятості населення та створенні нових робочих місць.

Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями: https://pol.dcz.gov.ua/