Відбулося засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Білицької громади

Дата: 09.11.2021 16:33

9 листопада під керівництвом селищного голови, голови робочої групи Миколи Скрильника відбулося засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Білицької громади на період до 2027 року за участі директора Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції» Віти Клименко, начальника відділу економічного аналізу та стратегічного планування управління стратегічного планування та регіонального розвитку Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації Андрія Сорочинського та завідувача кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки та торгівлі» Людмили Франко.
Основні питання, що були розглянуті на засіданні:
- Визначення ключових для розвитку громади стратегічних та операційних цілей.
- Теоретичні та практичні аспекти створення Стратегії.
- Визначення джерела ресурсного забезпечення пріоритетних цілей громади.
- Налагодження ефективної комунікації між місцевим самоврядуванням і мешканцями громади.
Одноголосно вирішено розробити Стратегію розвитку Білицької територіальної громади на період до 2027 року.
Отже, стратегія – це не план, це насамперед розуміння чого ми прагнемо досягнути, який результат ми хочемо отримати, розуміння того, для чого нам це потрібно та як ми будемо досягати цієї мети в умовах обмежених ресурсів і змін, які відбуваються навколо.Фото без описуФото без описуФото без опису