Нове обладнання для амбулаторій

Дата: 16.11.2021 08:37

Відтепер жителі громади можуть пройти обстеження та оперативно зробити всі необхідні аналізи у відділенні Білицької та Бутенківської амбулаторій.

Про важливість лабораторних обстежень, які при будь-яких захворюваннях призначаються в першу чергу, не варто нікому довго пояснювати. Всі знають, що від успішної діагностики захворювань залежить доля подальшого лікування.

Тож таким довгожданим і необхідним обладнанням, а саме аналізатором  сечі марки CITOLAB READER 300 на днях  забезпечили Білицьку та Бутенківську амбулаторії. Кошти на це виділили з місцевого бюджету. Потрібен був час, щоб пройти процедуру закупівлі, отримати, встановити та запустити їх в дію. На сьогодні обидва колективи вже працюють на новому обладнанні.

Відтак постійно триває робота над покращенням якості надання медичної допомоги пацієнтам.