16 сесія 8 скликання Білицької селищної ради 23.12.2021р

Дата: 14.12.2021 13:17

1.Про затвердження місцевих програм Білицької селищної ради на 2022 рік.

2.Про затвердження Порядку надання поворотної фінансової допомоги сільськогосподарському КП «Білики – Агро»  Білицької селищної ради.

3.Про надання поворотної фінансової допомоги КП «Білики – Агро».

4.Про затвердження рішень виконавчого комітету Білицької селищної ради прийнятих в міжсесійний період.

5.Про бюджет Білицької селищної  територіальної громади на 2022 рік.

6.Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету Білицької селищної ради на 2022 рік.

7.Про затвердження штатних  розписів структурних підрозділів Білицької селищної ради на 2022 рік.

8.Про затвердження плану роботи Білицької селищної ради на 2022 рік.

9.Про затвердження положення про преміювання працівників виконавчого комітету  та структурних підрозділів Білицької селищної ради на 2022 рік.

10.Про оплату праці селищного голови Білицької селищної ради на 2022 рік.

11.Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Білицької селищної ради майна, із державної  власності.

12.Про надання згоди на організацію співробітництва між Білицькою селищною радою та Кобеляцькою  міською радою у сфері утримання та спів фінансування трудового архіву.

13.Про надання згоди на організацію співробітництва між Білицькою селищною радою та Кобеляцькою  міською радою у сфері утримання та спів фінансування медицини.

14.Про надання згоди на організацію співробітництва між Білицькою селищною радою та Новосанжарською селищною  радою у сфері утримання та спів фінансування інклюзивної освіти.

15.Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Білицької селищної ради у 2022 році.

16.Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Білицької селищної ради у 2022 році.

17.Про передачу мережі вуличного освітлення населених пунктів Білицької селищної ради на баланс Підприємства комунальної служби «СТАРТ».

18.Про передачу мережі вуличного освітлення населених пунктів Білицької селищної ради на баланс комунального підприємства «Бутенківське».

19. Земельні питання