У новий рік з власним житлом..

Дата: 20.12.2021 15:42

Справжнє і довгоочікуване свято прийшло до Богданової Катерини Вікторівни. Відтепер вона являється власницею житла,  загальною площею  54.1 м² !

Виконавчий комітет Білицької селищної ради у  рамках державної субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа  08 грудня  придбав  житловий будинок в селі Рокитне Кременчуцького району. Нове помешкання не є соціальним житлом, а придбане Катерині  у власність, яке вони разом зі своїм чоловіком віднайшли особисто та наполягли на купівлі саме цієї нерухомості. Родина  проживала в селі Рокитне та тривалий час працює в м.Кременчуці, цим і викликане таке  місцезнаходження будинку.

Тож вітаємо власницю з новосіллям та бажаємо, щоб у її оселі панували злагода, добробут  та справжнє родинне тепло.Фото без опису