ПРОБАЦІЯ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРІВ

Дата: 30.12.2021 10:52

Полтавський районний відділ № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області запрошує до співпраці волонтерів пробації.
Волонтер пробації – це людина, яка добре знає себе та розуміє інших, демонструє гнучкість та емпатію у взаємодії з оточуючими, терпимість до чужого способу життя, поведінки, звичаїв, почуттів, ідей, вірувань. Тільки за такої умови волонтер пробації зможе ефективно виконувати свої функції та допомагати клієнтам пробації у пошуку шляху до правослухняного життя і подоланні складних життєвих обставин.

Волонтери пробації сприяють органу пробації у здійсненні нагляду за суб'єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи задля забезпечення безпеки суспільства.

Волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, володіє такими навичками, як комунікабельність, відповідальність, лояльність, організованість.

Чекаємо за адресою: м. Кобеляки, вул. 1 Травня, 16 Г, Полтавського району, Полтавської область. Довідка за телефоном 0661371098 Юлія Рибалка.

БУДЕМО РАДІ СПІВПРАЦІ !