Соціальна допомога вкрай важлива

Дата: 03.02.2022 14:01

Забезпечення життєдіяльності одиноких та одиноко проживаючих громадян, які потребують сторонньої допомоги – одне з головних завдань Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг». З метою надання соціальних послуг громадянам, які проживають у віддалених населених пунктах громади в установі створено мультидисциплінарну команду з надання соціальних послуг. До складу команди входять перукар, швачка, робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків, соціальний працівник, соціальний робітник.

Протягом січня 2022 року мультидисциплінарною командою здійснено планові виїзди до Чорбівського та Марківського старостинських округів. Комплексними послугами охоплені жителі сіл Чорбівка, Марківка, Трояни, Свічкареве. Громадяни похилого віку мали змогу отримати послуги перукаря та швачки. Особам, яким важко пересуватися, послуги надавалися вдома.

Під час надання соціальних послуг проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо отримання різних видів соціальних послуг, вакцинації проти коронавірусної інфекції та надано консультації з різних житлово-соціальних питань. Послугами вище зазначеної команди скористалися 32 особи.

Працівники КУ «ЦНСП» Білицької селищної ради висловлюють щиру вдячність старостам округів Титарю Сергію Михайловичу та Щербак Галині Олександрівні за співпрацю.

Питання надання соціальних послуг соціально вразливим категоріям громади постійно знаходиться на контролі. Виїзди мультидисциплінарної команди здійснюються систематично на території всіх населених пунктів громади, відповідно до плану роботи установи.Фото без опису